Strona główna

Konkursy i olimpiady

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa "Losy żołnierza i dzieje oręża..." Komunikat organizacyjny

W załączeniu Komunikat Organizacyjny dotyczący przeprowadzenia Zawodów Rejonowych (II stopnia)– Ogólnopolskiej OLIMPIADY Przedmiotowej, pn.Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1956. Od Traktatu Ryskiego – do Żołnierzy Niezłomnych dla szkó ...

10 grudnia 2018

XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..." Komunikat organizacyjny - etap rejonowy.

W załączeniu Komunikat Organizacyjny dotyczący przeprowadzenia II etapu rejonowego – XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Pol ...

7 grudnia 2018

"BOHATEROWIE SĄ WŚRÓD NAS" - II edycja Ogólnopolskiego Konkursu

Konkurs zorganizowany jest z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorem Konkursu jest Zarząd Główny Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

7 grudnia 2018

Konkurs pn. „Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112”

Informujemy, że Wojewoda Lubelski ogłosił konkurs pn. „Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa lubelskiego.Celem przedsięwzięcia ...

3 grudnia 2018

Ogólnopolski Konkurs LIST DO ULUBIONEGO PISARZA

Organizatorami Konkursu są: Polskie Towarzystwo Wydawców Książek; Wydawnictwo Miejskie Posnania oraz Polskie Radio Poznań. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

28 listopada 2018

XII Ogólnopolski Konkurs Literacki pt. "I ty możesz zostać baśniopisarzem"

Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu, Stowarzyszenie Przyjaciele Szkoły na Borkach.

23 listopada 2018

Konkurs plastyczny "100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości widziane oczami dziecka - pocztówka"

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie. Adresatami konkursu są uczniowie klas I-III szkół podstawowych z województwa lubelskiego.

22 listopada 2018

XVIII Konkurs Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w kolejnej - XVIII edycji "Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności". Oferta kierowana jest do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych ...

21 listopada 2018

XII Ogólnopolski Konkurs "Ekologia w moim domu"

Organizatorem XII edycji konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie.

16 listopada 2018

Ogólnopolski Konkurs historyczny "Wrzosy 2018"

Organizatorem konkursu historycznego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Wrzosy 2018" jest Związek Strzelecki. Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej.

15 listopada 2018
Starsze informacje