Strona główna

Konkursy i olimpiady

Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich

Stowarzyszenie Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce ogłasza "Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich".

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej

Bezpłatne warsztaty dla Seniora i Juniora

Spółdzielnia Socjalna "KARGUSEK" w Lublinie przy ulicy Grażyny 20/48 zachęca do udziału w projekcie Senior; Senior/Junior - pasja do rękodzieła łączy pokolenia. Zadanie skierowane jest do lubelskich Seniorów oraz ich wnucząt, z którymi Seniorzy mogą spędzić czas na aktywności twórczej. Projekt ma służyć nabywaniu nowych umiejętności artystycznych i rękodzielniczych, ale również wpłynąć pozytywnie na integrację międzypokoleniową Babć, Dziadków i wnucząt. Taka dwuosobowa drużyna będzie pracować razem dla osiągnięcia wspólnego celu. Rola mentora pomagającemu wykonać trudniejsze zadania dziecku, jest nie do przecenienia. W przypadku dzieci starszych i młodzieży, każdy z uczestników wykonuje własną pracę. Łączna liczba osób mogących uczestniczyć we wszystkich zajęciach, to 620. Tyle pięknych egzemplarzy rękodzieła może powstać podczas realizacji projektu, a każdy z nich będzie powodem do dumy dla twórcy.

20 kwietnia 2018
Czytaj więcej

DNI ZOFII KOSSAK W LUBLINIE

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową: "Każda rocznica jest skrótem, syntezą..." Osoba i pisarstwo Zofii Kossak. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, CTW-114. Patronat honorowy: Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk oraz Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk.

17 kwietnia 2018
Czytaj więcej

IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno-Literacki "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem z biało-czerwonym atramentem"

Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem z biało-czerwonym atramentem".

6 kwietnia 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs TATO ROKU

Fundacja VOLTO AMORE w Katowicach organizuje od 10 lat Konkurs TATO ROKU. W tym roku z racji Jubileuszu Fundacja zmienia zasady Konkursu. Każda osoba, Instytucja, Grupa nieformalna może zgłosić maksymalnie 2 kandydatów.

4 kwietnia 2018
Czytaj więcej

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie organizuje V Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością.

4 kwietnia 2018
Czytaj więcej

Konkurs na projekt znaczka pocztowego

Fundacja BOŚ i Poczta Polska zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10-19 lat oraz ich nauczycieli ze szkół i domów kultury do udziału w konkursie "Świat oczami młodych". Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Ratujemy klimat".

4 kwietnia 2018
Czytaj więcej

Nie wypalaj traw!

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych.

4 kwietnia 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolskie Konkursy w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD)

Szanowni Państwo, informuję, że jak co roku dla uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VII), gimnazjalnych (kl. II-III) i placówek oświatowo-wychowawczych organizowane będę eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD), a dla uczniów sz ...

28 marca 2018
Czytaj więcej

Finał XVII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności

W dniu 27 marca 2018 r. po raz kolejny w Klubie Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady cz.polska - (Dom Żołnierza) w Lublinie, odbył się finał wojewódzki „XVII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności”. Organizatorami Konkursu były: Kuratorium Ośw ...

28 marca 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje