Strona główna

Konkursy i olimpiady

Konkurs na bezpłatne 12-dniowe zielone szkoły w Wiśle

Fundacja ING Dzieciom od czternastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu.

24 kwietnia 2019

V ogólnopolska edycja programu edukacyjnego "Finansoaktywni. Misja: Rozumiemy podatki"

Finansoaktywni to program edukacyjny dla uczniów i nauczycieli organizowany przez Ministerstwo Finansów. Tegoroczna edycja skierowana jest do 6., 7. i 8. klas szkół podstawowych, a jej misja brzmi: Rozumiemy podatki. Dzięki udziałowi w programie uczniowie dowiedzą się m.in. czym są podatki, jakie są ich rodzaje, dlaczego je płacimy i co dzięki nim zyskujemy.

24 kwietnia 2019

"Wolni z Wolnymi – Równi z Równymi” KONKURS dla nauczycieli i uczniów! "

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie zorganizowanym z okazji 450.rocznicy zawarcia Unii Europejskiej.

15 kwietnia 2019

58. Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety – 2019”

Informuję, że w bieżącym roku szkolnym, odbędzie się  58 edycja Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych organizowanych pod patronatem Ministra Obrony Narodowej. Cel ...

15 kwietnia 2019

Konkurs "Kolejowe ABC - Ruszaj w podróż po nagrody"

Organizatorem konkursu jest Urząd Transportu Kolejowego. Konkurs skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z klas IV-VI z całej Polski.

4 kwietnia 2019

Konkurs na najciekawsze prace zachęcające do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na najciekawsze prace zachęcające do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

4 kwietnia 2019

I Krajowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Mini-Debiuty"

Organizatorem I Krajowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Mini-Debiuty" jest Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

3 kwietnia 2019

V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno-Literacki "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem"

Organizatorem V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem" jest Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

3 kwietnia 2019

XXIV Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948..." - WYNIKI etapu wojewódzkiego

W załączeniu wyniki etapu III - wojewódzkiego - XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”  dla szkół podstawowych i gimnazjów, pr ...

2 kwietnia 2019

Finał XVIII edycji „Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności”

W dniu 14 marca 2019 r. po raz kolejny w Klubie Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady - (Dom Żołnierza) w Lublinie, odbył się finał wojewódzki XVIII edycji „Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności”. Organizatorami Konkursu były: Kuratorium Oświa ...

26 marca 2019
Starsze informacje