Strona główna

Konkursy i olimpiady

Konkurs pn. "Samorządność - widzieć, rozumieć, znać"

Organizatorem Konkursu "Samorządność - widzieć, rozumieć, znać" jest Fundacja Demokracji Lokalnej w Warszawie. Ideą Konkursu jest promowanie wartości samorządności oraz demokracji.

19 października 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs "Do Hymnu"

12 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Woli Chomejowej odbyły się oficjalne przesłuchania do Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych "Do Hymnu". Jest to konkurs organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

17 października 2018
Czytaj więcej

Konkurs na bezpłatne 12-dniowe zielone szkoły w Wiśle

Fundacja ING Dzieciom od trzynastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Obecnie trwający nabór dotyczy turnusów edukacyjnych, inaczej zwanych zielonymi szkołami.

16 października 2018
Czytaj więcej

IV Konkurs Historyczny "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości"

Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego zaprasza uczniów do wzięcia udziału w IV Konkursie Historycznym "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości" VII edycji konkursu "Odkrywamy naszą historię". Więcej informacj ...

15 października 2018
Czytaj więcej

12 edycja Konkursu Juvenes Translatores

Zrób najlepsze tłumaczenie i ruszaj do Brukseli na spotkanie z innymi mistrzami języka!

15 października 2018
Czytaj więcej

Konkurs „Zwyczajna służba… - Mój Bohater Katyński”

Stowarzyszenie Parafiada, zajmujące się wychowaniem i edukacją dzieci i młodzieży, zachęca do udziału w ogólnopolskim konkursie na krótką formę komiksową opartą na biografiach Bohaterów Katyńskich pn. „Zwyczajna służba… - Mój Bohater Katyński”. ...

11 października 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno-Literacki "Korowód Świętych"

Organizatorem konkursu "Korowód Świętych" jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im. Polskich Noblistów w Krakowie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów.

11 października 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolskie Turnieje na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz

Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zaprasza do udziału w XXIV edycji Turnieju, która odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu

9 października 2018
Czytaj więcej

Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz

Zespół Szkół Spożywczych w Zabrzu wraz z Izbą Rzemieslniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach zapraszają uczniów do udziału w II Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz.

9 października 2018
Czytaj więcej

Konkurs na projekt edukacyjny "Projekt z klasą"

Organizatorem konkursu "Projekt z klasą" jest Wydawnictwo Edukacyjne Nowa Era w Warszawie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy 4-8) oraz uczniów wszystkich typów i klas szkół ponadpodstawowych.

9 października 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje