Strona główna

Szkoła i organ prowadzący

Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata jako ponadczasowy wzór postaw - szkolenia dla młodzieży z zakresu kompetencji społecznych

Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza szkoły ponadpodstawowe do udziału w projekcie "Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata jako ponadczasowy wzór postaw. Szkolenia z kompetencji dla młodzieży".

9 października 2018
Czytaj więcej

Włącz się do akcji "BohaterON w Twojej Szkole"

Przejdź do - Włącz się do akcji

Już tylko jeden dzień został aby zapisać swoją szkołę do akcji "BohaterON". "BohaterON w Twojej Szkole" to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej. Podjęte działania są odpowiedzią na ogromny sukces dwóch edycji projektu "BohaterON – włącz historię!", a w szczególności reakcją na rosnące zainteresowanie prowadzonymi w ramach akcji działaniami edukacyjnymi.

4 października 2018
Czytaj więcej

Granty Lubelskiego Kuratora Oświaty

Ostatnie wolne miejsca

1 października 2018
Czytaj więcej

"Jak uczyć o energii jądrowej?" - bezpłatne szkolenie dla nauczycieli

W imieniu Ministerstwa Energii oraz Wydziałów Biologii i Chemii Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszamy nauczycieli biologii, chemii, fizyki, geografii, przyrody i wychowania do bezpieczeństwa oraz doradców metodycznych pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z terenu całego kraju do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym energetyki jądrowej.

19 września 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych zaprasza szkoły do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane - twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.

19 września 2018
Czytaj więcej

Ruszyła rekrutacja do jesiennej edycji akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”

Do udziału w projekcie zaproszeni są nauczyciele i uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych z pięciu województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego (po 100 klas z każdego regionu)

5 września 2018
Czytaj więcej

Ochrona danych osobowych w szkole – poradnik UODO i MEN

W piątek, 24 sierpnia br. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wspólnie z Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych Edytą Bielak–Jomaa zaprezentowała poradnik dotyczący ochrony danych osobowych w szkołach i placówkach oświatowych. Urząd Ochrony Danych Osobowych we ws ...

27 sierpnia 2018
Czytaj więcej

Konkurs na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości (ECPA)

Tematem konkursu jest „Współpraca Policji ze społecznością lokalną jako ważna metoda zwiększania obiektywnego i subiektywnego bezpieczeństwa”

16 sierpnia 2018
Czytaj więcej

Spotkania Lubelskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół

Harmonogram

16 lipca 2018
Czytaj więcej

Podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa

  Minister Edukacji Narodowej ustalił na rok szkolny 2018/ 2019 następujące podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa: 1. 100 rocznica odzyskania niepodległości – wychowanie do wartości i kształtowanie patriotycznych po ...

6 lipca 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje