Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Strona główna

Aktualności

Podsumowanie konkursów "Kolory Niepodległości", "Wolna Niepodległa"

W dniu 14 czerwca 2018 r. w siedzibie Zamojskiej Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu w ramach obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę ...

18 czerwca 2018
Czytaj więcej

IV Wojewódzki Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna" za nami

Przejdź do - IV Wojewódzki Festyn

W dniu 14 czerwca 2018 r. Błonia Zamkowe należały do najmłodszych. IV Wojewódzki Festyn "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczna Lubelszczyzna" po raz kolejny stał się okazją do spotkania uczniów szkół i przedszkoli z przedstawicielami służb mundurowych, ratowniczych, inspektoratów wojewódzkich oraz wielu innych instytucji, które włączyły się w organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Lubelskiego wydarzenie mające na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zarówno w trakcie roku szkolnego jak i w okresie wakacyjnym.

15 czerwca 2018
Czytaj więcej

Polonez dla Niepodległej

Poloneza czas zacząć (…) Dano hasło, zaczęto taniec (…) I szły pary po parach hucznie i wesoło, Rozkręcało się , znowu skręcało się koło

14 czerwca 2018
Czytaj więcej

Konferencja naukowo-metodyczna „Wartości w świecie młodzieży – młodzież w świecie wartości” – 6 czerwca 2018 r.

Przejdź do - Konferencja naukowo-metodyczna „Wartości w świecie młodzieży – młodzież w świecie wartości” – 6 czerwca 2018 r.

W dniu 6 czerwca 2018 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się konferencja naukowo-metodyczna „Wartości w świecie młodzieży – młodzież w świecie wartości”, której organizatorami byli: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz Lubelski Kurator Oświaty. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Wojewody Lubelskiego. Patronat medialny przyjęły Telewizja Lublin oraz Radio Lublin.

13 czerwca 2018
Czytaj więcej

Bicie rekordu Polski w tańczeniu poloneza

 

5 czerwca 2018
Czytaj więcej

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu dla młodzieży "Bohaterowie są wśród nas"

Serdecznie gratulujemy uczniom nagrodzonym w Ogólnopolskim Konkursie "Bohaterowie są wśród nas". Nazwiska nagrodzonych uczniów zamieszczono w załączonym Protokole Komisji Konkursowej.   ...

30 maja 2018
Czytaj więcej

Nabór wniosków do programu dożywiania dzieci PAJACYK na rok szkolny 2018/2019

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie dożywiania w ramach programu PAJACYK na rok szkolny 2018/2019.

30 maja 2018
Czytaj więcej

Dzień dziecka 2018

Z okazji Dnia Dziecka pragnę wszystkim Wam złożyć serdeczne życzenia radości, optymizmu, zdrowia, wielu wspaniałych chwil przeżytych w gronie najbliższych oraz koleżanek i kolegów.

29 maja 2018
Czytaj więcej

List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej do rodziców i opiekunów uczniów

Minister Anna Zalewska skierowała do rodziców i opiekunów uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum list dotyczący rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020.

23 maja 2018
Czytaj więcej

Ogólnopolski konkurs dla przedszkoli "Dbaj o swoje przedszkole"

  Konkurs organizowany jest przez stronę www.swiatworkow.pl i ma na celu zachęcenie najmłodszych do pomocy rodzicom i opiekunom w codziennych porządkach. Dzieci, które sprzątają po sobie i pomagają w tej czynności rówieśnikom, charakteryzują się większą empatią, rozumie ...

23 maja 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje