Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Strona główna

Aktualności

Wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Odznaczenia i nagrody dla nauczycieli

17 października 2018
Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Życzenia Lubelskiego Kuratora Oświaty

10 października 2018
Czytaj więcej

Dzień Krajobrazu - informacje o podjętych działaniach

 Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zwraca się do Państwa Dyrektorów szkół biorących udział w obchodach Dnia Krajobrazu z prośbą o przesyłanie informacji na temat podjętych działań, w szczególności spacerów krajobrazowych, na adres sekretariat.krajobrazowa@gdos ...

2 października 2018
Czytaj więcej

Dni wolne od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej

Zarządzenie nr 17 Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie ustalenia dnia 24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej

1 października 2018
Czytaj więcej

Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II - projekt kulturalno-edukacyjny. Przedłużona rekrutacja

Przejdź do - Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II - projekt kulturalno-edukacyjny. Przedłużona rekrutacja

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza uczniów i nauczycieli szkół średnich do udziału w projekcie kulturalno-edukacyjnym: Poszukiwacze Skarbu Jana Pawła II, mającym na celu rozszerzenie kompetencji twórczych, kulturalnych, kulturalnych umiejętności właściwego posługiwania się słowem i obrazem.

19 września 2018
Czytaj więcej

Zakończyła się 7. edycja Narodowego Czytania

W sobotę 8 września 2018 roku odbyło się 7. Narodowe Czytanie pod Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej.

13 września 2018
Czytaj więcej

Akcja "Lekcja dla Rodaka" - edycja II

"Lekcja dla Rodaka" to akcja polegająca na organizowaniu zajęć edukacyjnych na temat historii Polaków w Kazachstanie, na Syberii i Kresach. Organizator akcji Fundacja dla Rodaka w Olsztynie zachęca Państwa Nauczycieli do przeprowadzenia przynajmniej jednej lekcji poświęconej Rodakom z Kazachstanu.

13 września 2018
Czytaj więcej

Konferencja "Innowacyjne meble w przyjaznej szkole"

Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do udziału w konferencji „Innowacyjne meble w przyjaznej szkole”, która odbędzie się 17 września o godz. 9:30 w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców, przedstawicieli organów prowadzących szkoły i placówki edukacyjne, a także reprezentantów środowiska oświatowego i organizacji pozarządowych.

12 września 2018
Czytaj więcej

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnictwa Branżowego

Przejdź do - Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnictwa Branżowego

7 września 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyła się Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnictwa Branżowego z udziałem Wicewojewody lubelskiego Pana Roberta Gmitruczuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk. Inauguracja rozpoczęła się Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim, której przewodniczył Ksiądz Prałat Roman Wiszniewski. Dalsza część uroczystości odbyła się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

10 września 2018
Czytaj więcej

Lubelska wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Z udziałem parlamentarzystów, Wojewody Lubelskiego - prof. Przemysława Czarnka, przedstawicieli władz samorządowych różnych szczebli, dyrektorów instytucji administracji państwowej i urzędów powiatu puławskiego oraz nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Kazimierzu Dolnym , Lubelski Kurator Oświaty, Pani Teresa Misiuk, zainaugurowała rok szkolny 2018/2019.

6 września 2018
Czytaj więcej
Starsze informacje