Strona główna

Konferencje

XII Konferencja Metodyczno-Naukowa "Nie zamykajcie się w halach sportowych"

Organizatorem XII Międzynarodowej Konferencji Metodyczno-Naukowej "Nie zamykajcie się w halach sportowych". Edukacja plenerowa - szansą na podniesienie atrakcyjności lekcji wychowania fizycznego we współczesnej szkole jest Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej, Latvijas Sporta Pedagogijas Akademija w Rydze.

20 kwietnia 2018
Czytaj więcej

Konferencja naukowo-metodyczna "WARTOŚCI W ŚWIECIE MŁODZIEŻY - MŁODZIEŻ W ŚWIECIE WARTOŚCI"

Konferencja naukowo-metodyczna „WARTOŚCI W ŚWIECIE MŁODZIEŻY - MŁODZIEŻ W ŚWIECIE WARTOŚCI” dla dyrektorów i przedstawicieli rad rodziców publicznych i niepublicznych szkół województwa lubelskiego.

19 kwietnia 2018
Czytaj więcej

II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Metodyczna pt. Zafascynowani różnorodnością. Skuteczne wspomaganie rozwoju dzieci ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi.

II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Metodyczna pt. Zafascynowani różnorodnością. Skuteczne wspomaganie rozwoju dzieci ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi - 24 marca 2018 r., Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

5 marca 2018
Czytaj więcej

Szkolenie dla pedagogów i psychologów z zakresu profilaktyki uzależnień

Szkolenie "Dialog Motywujący i Terapia Poznawczo-Behawioralna w terapii i profilaktyce uzależnień behawioralnych" dla pedagogów i psychologów, organizowane w okresie od marca do grudnia 2018 r.

14 lutego 2018
Czytaj więcej

XVII Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli i Wychowawców pt. "Nauczyciel i szkoła w trosce o dobro dziecka"

10 marca 2018 r. odbędzie się XVII Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli i Wychowawców pt. "Nauczyciel i szkoła w trosce o dobro dziecka"

13 lutego 2018
Czytaj więcej

Szkolenia dla nauczycieli w USA

Rekrutacja przedłużona do dnia 11 lutego 2018 roku

6 lutego 2018
Czytaj więcej

Konferencja „Innowacyjna edukacja. Twórca, kreator, innowator to współczesny nauczyciel”

Konferencja pt. „Twórca, kreator, innowator to współczesny nauczyciel”, zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie, poświęcona innowacyjnej edukacji.

14 stycznia 2018
Czytaj więcej

Konferencja "Wychowanie do przedsiębiorczości"

Rejestracja uczestników do 15 grudnia 2017 roku

6 grudnia 2017
Czytaj więcej

Konferencja "Nie bój się psychiatry"

Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie organizuje bezpłatną konferencję pod nazwą: "Nie bój się psychiatry" w dniu 23 listopada 2017 roku od 10.00 do 17.00.

16 listopada 2017
Czytaj więcej

Krajowe seminarium kontaktowe dla nauczycieli

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Biuro Programu eTwinning serdecznie zaprasza na Krajowe seminarium kontaktowe w Warszawie w dniach 4-5 grudnia 2017 roku.

8 listopada 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje