Strona główna

Kształcenie zawodowe i ustawiczne

Konferencja "Zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym"

Przejdź do - Konferencja

Wydział Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego ORE organizuje konferencję pt. „Zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie edukacyjno-zawodowym”, która odbędzie się 13 grudnia 2017 r. w Hotelu Novotel Airport, ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa.

5 grudnia 2017
Czytaj więcej

Zasady organizacji kursu pedagogicznego dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

I. Podstawa prawna 1. rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 sierpnia 2017 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. z 2017r., poz. 1644), 2. rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach ...

8 listopada 2017
Czytaj więcej

Konferencja "Edukacja z praktyką - partnerstwa na rzecz dualnego kształcenia zawodowego"

W dniu 20 listopada 2017 r. w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy odbędzie się konferencja promująca ideę Europejskiego Systemu Akumulowania i Przenoszenia Osiągnięć w Kształceniu i Szkoleniu zawodowym (ECVET)

6 listopada 2017
Czytaj więcej

Turnieje Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu serdecznie zaprasza uczniów szkół zawodowych do udziału w XXI Ogólnopolskim Turnieju Cukierniczym im. Wojciecha Kandulskiego, XXI Ogólnopolskim Turnieju Piekarskim im. Anny Butki, XX Ogólnopolskim Turnieju Przetwórstwa Mięsa im. Iwony Mossakowskiej oraz II Ogólnopolskim Turnieju Kucharskim.

27 października 2017
Czytaj więcej

Targi Umiejętności

Przejdź do - Targi Umiejętności

Informujemy, że już 24 października 2017 r. w godz. 9.00-14.00 w siedzibie Szkoły Policealnej Pracowników Służb Społecznych im. A. Bączkowskiego przy ul. Sulisławickiej 7 w Lublinie odbędą się TARGI UMIEJĘTNOŚCI.

20 października 2017
Czytaj więcej

Konferencja "Wsparcie systemu doradztwa zawodowego w szkołach województwa lubelskiego"

Przejdź do - Konferencja

W dniu 19 października w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się konferencja poświęcona wsparciu systemu doradztwa zawodowego w szkołach województwa lubelskiego przeznaczona dla doradców zawodowych oraz nauczycieli doradztwa zawodowego. Konferencja jest częścią akcji "Zawodowy Strzał w 10" organizowanej przez Wydział Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Kuratorium Oświaty w Lublinie.

20 października 2017
Czytaj więcej

Konferencja „Nowoczesne piekarstwo – nowoczesny piekarz” dla szkół kształcących w zawodach piekarskich.

W imieniu organizatorów Fundacji na Rzecz Wspierania i Promocji Piekarstwa i Cukiernictwa „Podpłomyk”, Lubelskiej Spółdzielni Spożywców „Społem” oraz Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie serdecznie zapraszamy na konferenc ...

21 września 2017
Czytaj więcej

Spotkanie Lubelskiego Kuratora Oświaty z laureatami olimpiad międzynarodowych i konkursów

Przejdź do - Spotkanie Lubelskiego Kuratora Oświaty z laureatami olimpiad międzynarodowych i konkursów

W dniu 19 września 2017 r. Kuratorium Oświaty w Lublinie gościło przedstawicieli szczególnie uzdolnionej młodzieży z terenu województwa lubelskiego.

20 września 2017
Czytaj więcej

Lubelski Salon Maturzystów 2017

W imieniu Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie serdecznie zapraszamy do udziału w Lubelskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017. Lubelski Salon odbędzie się w dniach 18-19 września 2017 r.  w Centrum Kongresowym Uniw ...

1 września 2017
Czytaj więcej

Program edukacyjny "Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo"

W imieniu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy szkoły  do realizacji w roku szkolnym 2017/2018 programu edukacyjnego "Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo", adresowanego do uczniów liceów i techników. Celem programu jest przygoto ...

1 września 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje