Wykaz szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego


Powiat:
Gmina:
Rodzaj:
Poziom kształcenia:
Typ placówki:
Znajdź:
Strona <<  [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] >>  
Lp. Powiat
Gmina
Placówka
Patron
Dyrektor
Adres Telefon
Fax
E-mail
www
Organ prowadzący
1 Rycki
Ryki
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach
marszałka Józefa Piłsudskiego
Dyrektor: Filipek Wojciech
Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach
Rynek 1 00-500 Ryki tel.: (0-81) 865 89 05
fax:
email: zpobobrowniki@wp.pl
www:  
Gmina Ryki 
2 Rycki
Ryki
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Dyrektor: Filipek Wojciech
Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach
Rynek 1 00-500 Ryki tel.: (0-81) 865 89 05
fax:
email: zpobobrowniki@wp.pl
www: http://zpobobrowniki.free.pl 
 
3 Puławski
Kazimierz Dolny
Szkoła Podstawowa w Bochotnicy
-
Dyrektor: Kruk Elżbieta
Zamłynie 1 24-120 Kazimierz Dolny tel.: (0-81) 88 28 464
fax: 81 8828464
email: spb@oswiata.org.pl
www: http://spbochotnica.szkolnastrona.pl 
Gmina Kazimierz Dolny 
4 Zamojski
Szczebrzeszyn
Szkoła Podstawowa w Bodaczowie
Marii Konopnickiej
Dyrektor: Rokosz Barbara
Bodaczów 501 22-460 Szczebrzeszyn tel.: 084 682 16 26
fax: 0846821626
email: sp.bodaczow@wp.pl
www: http://spbodaczow.cba.pl 
Gmina Szczebrzeszyn 
5 Lubelski
Garbów
Szkoła Podstawowa w Bogucinie
Wandy Chotomskiej
Dyrektor: Wójcik Anna
64 21-080 Garbów tel.: 81-501 80 61
fax: 81-5018061
email: spbogucin@gmail.com
www: http://www.szkolabogucin.garbow.pl 
Gmina Garbów 
6 Puławski
Puławy
Szkoła Podstawowa w Borowej

Dyrektor: Skoczek Edyta
9A 24-100 Puławy tel.: (0-81) 883 02 07
fax: (0-81) 883 02 07
email: sborowa@poczta.fm
www: http://spborowaszkolnastrona.pl 
Gmina Puławy 
7 Zamojski
Zamość
Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej
Ks. Jan Twardowski
Dyrektor: Ptak Krystyna
Borowina Sitniecka 49 22-400 Zamość tel.: 084-616 69 08
fax:
email: kptako@wp.pl
www: http://www.spborowina.pl 
Gmina Zamość 
8 Opolski
Łaziska
Szkoła Podstawowa w Braciejowicach
-
Dyrektor: Michalik Anna
Braciejowice 137 24-335 Łaziska tel.: 81 828 41 87
fax: 81 828 41 87
email: spbraciejowice@o2.pl
www: http://www.spbraciejowice.lublin.pl 
Gmina Łaziska 
9 Radzyński
Radzyń Podlaski
Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej

Dyrektor: Pasztaleniec Violetta p.o.
Branica Radzyńska 36A 21-300 Radzyń Podlaski tel.: 83 352 83 56
fax: 83 352 83 56
email: spbranica@radzynpodlaski.pl
www: http://www.spbranica36.republika.pl 
Gmina Radzyń Podlaski 
10 Puławski
Puławy
Szkoła Podstawowa w Bronowicach

Dyrektor: Gawidziel Elżbieta
Bronowice 148 24-100 Puławy tel.: 81 880 52 18
fax: 81 880 52 18
email: spbronowice@interia.pl
www: http://www.spbronowice.edupage.org.pl 
Gmina Puławy 
11 Lubartowski
Lubartów
Szkoła Podstawowa w Brzezinach

Dyrektor: Jędryszka Krystyna
168 21-100 Lubartów tel.: (0-81) 855 27 79
fax: brak
email: spbrzeziny@op.pl
www: http://spbrzeziny.szkolnastrona.pl 
Gmina Lubartów 
12 Rycki
Stężyca
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach

Dyrektor:
Brzeźce 3 08-540 Stężyca tel.: (0-81) 866 30 22
fax: brak
email:
www:  
Gmina Stężyca 
13 Lubartowski
Niedźwiada
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej
Bohaterów Powstania Warszawskiego
Dyrektor: Kalinowska Marta
Brzeźnica Bychawska 123 21-104 Niedźwiada tel.: (0-81) 851 25 04
fax: (081)8512504
email: brzeznica.bychawska@poczta.fm
www: http://spbb.niedzwiada.pl/ 
Gmina Niedźwiada 
14 Lubartowski
Niedźwiada
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej

Dyrektor: Krupa Anna
Brzeźnica Książęca 24 21-104 Niedźwiada tel.: (0-81) 851 34 02
fax: (0-81) 851 34 02
email: brzeznica.ksiazeca@poczta.fm
www: http://spbk.niedzwiada.pl 
Gmina Niedźwiada 
15 Radzyński
Radzyń Podlaski
Szkoła Podstawowa w Brzostówcu

Dyrektor: Potęga Waldemar
72 21-300 Radzyń Podlaski tel.: 83 352 45 42
fax: 83 352 45 42
email: spbrzostowiec@o2.pl
www: http://www.szkolabrzostowiec.republika.pl 
Gmina Radzyń Podlaski 
16 Radzyński
Komarówka Podlaska
Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie

Dyrektor: Karpińska Małgorzata
1 21-311 Komarówka Podlaska tel.: 602761373, 83 353 53 49
fax:
email: malkarpik@tlen.pl
www:  
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Szkoła Blisko Domu 
17 Chełmski
Sawin
Szkoła Podstawowa w Bukowie Wielkiej
Marii Konopnickiej
Dyrektor: Misiura Małgorzata
Bukowa Wielka 34 22-107 Sawin tel.: 0-82 567 26 05
fax: 0-82 567 26 05
email: spbukowa@op.pl
www: http://www.spbukowa.sawin.pl 
Gmina Sawin 
18 Biłgorajski
Biszcza
Szkoła Podstawowa w Bukowinie

Dyrektor: Klecha Irena
Bukowina 60 23-425 Biszcza tel.: 084 685 63 23, 533052386
fax: 084 685 63 23
email: bukowina.sp@op.pl
www: https://sp-bukowina.pl 
Gmina Biszcza 
19 Łukowski
Wojcieszków
Szkoła Podstawowa w Burcu

Dyrektor: Łucjan Kazimiera
30 21-411 Wojcieszków tel.: (0-25) 755 99 72
fax: brak
email: lucjanka@wp.pl
www:  
Stowarzyszenia Wiejskie Stowarzyszenie Oświatowo-Kulturalne "Przymierze" 
20 Lubelski
Bychawa
Szkoła Podstawowa w Bychawie

Dyrektor: Tudrujek Małgorzata
Szkolna 8 23-100 Bychawa tel.: (0-81) 566 01 42
fax: (0-81) 566 01 42
email: sekretariat@sp.bychawa.pl
www: http://www.sp.bychawa.pl 
Gmina Bychawa 
21 Łukowski
Trzebieszów
Szkoła Podstawowa w Celinach
Heleny Mniszkówny
Dyrektor: Czubaszek Andrzej
Celiny 86 21-404 Trzebieszów tel.: (0-25) 797 48 88
fax: (025) 797 48 88
email: celiny@op.pl
www: http://celiny.republika.pl 
Gmina Trzebieszów 
22 Łęczyński
Spiczyn
Szkoła Podstawowa w Charlężu
im. Marii Konopnickiej
Dyrektor: Żerebiec Mirosław
Charlęż Kolonia 17 21-077 Spiczyn tel.: (81) 757 70 45
fax: 817577045
email: zerebiec@wp.pl
www: http://www.spcharlez.pl 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Oświatowe "CJZ" 
23 Krasnostawski
Żółkiewka
Szkoła Podstawowa w Chłaniowie
im. Ofiar II Wojny Światowej
Dyrektor: Magier Marta
Chłaniów 38 22-335 Żółkiewka tel.: 0-84 68 32 201
fax: 0-84 68 32 201
email: spchlaniow1@wp.pl
www: http://chlaniow.szkola.pl/ 
Gmina Żółkiewka 
24 Biłgorajski
Łukowa
Szkoła Podstawowa w Chmielku
por. Edward Błaszczak ps. "Grom"
Dyrektor: Sokal Zbigniew
Chmielek 81 23-412 Łukowa tel.: 084 685 51 65
fax: 084 685 51 65
email: sp-chmielek@kki.pl
www: http://www.sp-chmielek.pl 
Gmina Łukowa 
25 Lubelski
Wojciechów
Szkoła Podstawowa w Chmielniku

Dyrektor: Czerwiec Paweł
Chmielnik 2 24-204 Wojciechów tel.: (0-81) 517 11 05
fax: (0-81) 517 11 05
email: spchmielnik@belzyce.pl
www: http://www.spchmielnik.belzyce.pl 
Gmina Bełżyce 
26 Opolski
Chodel
Szkoła Podstawowa w Chodlu
ks. Jana Twardowskiego
Dyrektor: Łomicz Iwona
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu
Szkolna 19 24-350 Chodel tel.: (0-81) 829 10 24
fax: (0-81) 829 10 30
email: spchodel@wp.pl
www: http://spchodel.edupage.org/ 
Gmina Chodel 
27 Tomaszowski
Jarczów
Szkoła Podstawowa w Chodywańcach
brak
Dyrektor: Zawiślak Wiesław
Chodywańce 46 22-664 Jarczów tel.: 084 663 45 78
fax:
email: szkola.chod@o2.pl
www:  
Gmina Jarczów 
28 Opolski
Józefów nad Wisłą
Szkoła Podstawowa w Chruślinie
Powstańców Styczniowych
Dyrektor: Muszkiewicz Mieczysław
Chruślina 108 24-340 Józefów nad Wisłą tel.: (81) 822 73 20
fax: (81) 822 73 20
email: ekoszkola-chruslina@go2.pl
www: http://www.spchruslina.pl 
Gmina Józefów nad Wisłą 
29 Łęczyński
Łęczna
Szkoła Podstawowa w Ciechankach Łęczyńskich
Związku Walki Młodych
Dyrektor: Bosak Halina
13 21-010 Łęczna tel.: (0-81) 752 09 73
fax: (081)7520973
email: szkolaciechanki@list.pl
www:  
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Edukacyjne "Żak" 
30 Lubelski
Niemce
Szkoła Podstawowa w Ciecierzynie
bł.bp.Władysława Gorala
Dyrektor: Studniewski Mirosław
Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie
Ciecierzyn 121 21-003 Ciecierzyn tel.: (0-81) 75 61 310

fax: (0-81) 756 37 65
email: zpo2@o2.pl
www: http://zpociecierzyn.pl 
Gmina Niemce 
31 Łęczyński
Cyców
Szkoła Podstawowa w Cycowie
7 Pułku Ułanów Lubelskich
Dyrektor: Rutkowski Zbigniew
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie
Chełmska 44 21-070 Cyców tel.: 825677009
fax: 825677500
email: szkola@zs-cycow.pl
www: http://www.zs-cycow.pl 
Gmina Cyców 
32 Tomaszowski
Tyszowce
Szkoła Podstawowa w Czartowczyku
Wydarzeń Września
Dyrektor: Zezula Elżbieta
Czartowczyk 8 22-630 Tyszowce tel.: 084 661 96 61
fax:
email: spczartowczyk@vp.pl
www:  
Gmina Tyszowce 
33 Chełmski
Kamień
Szkoła Podstawowa w Czerniejowie

Dyrektor: Ośko Edyta
Czerniejów 8 22-113 Kamień tel.: 82 567 15 72
fax: 82 567-15-72
email: czerniejow@interia.pl
www: http://www.spczerniejow.szkolnastrona.pl 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Czerniejów, Stowarzyszenie na Rzecz Inicjatyw Lokalnych 
34 Lubelski
Jabłonna
Szkoła Podstawowa w Czerniejowie

Dyrektor: Pacek Wanda
Czermiejów 130 23-114 Jabłonna tel.: (0-81) 561 05 16
fax: 081 5610516
email: spczerniejow130@interia.pl
www:  
Gmina Jabłonna 
35 Biłgorajski
Turobin
Szkoła Podstawowa w Czernięcinie
Szymona Szymonowicza
Dyrektor: Sikora Małgorzata
Czernięcin 159 23-465 Turobin tel.: 084-683 31 26
fax: 0846833126
email: spczerniecin@o2.pl
www: http://www.spczerniecin.szkolnastrona.pl 
Gmina Turobin 
36 Puławski
Nałęczów
Szkoła Podstawowa w Czesławicach

Dyrektor: Góral Zofia
Czesławice 13 24-150 Nałęczów tel.: 81 503 77 59
fax: 81 503 77 59
email:
www: http://czeslawice.ovh.org 
Gmina Nałęczów 
37 Lubelski
Niedrzwica Duża
Szkoła Podstawowa w Czółnach
Orła Białego
Dyrektor: Kłos Alina
Czółna 103 24-220 Niedrzwica Duża tel.: (0-81) 517 50 35
fax: (0-81) 517 50 35
email: spczolna@wp.pl
www: http://spczolna.edupage.org 
Gmina Niedrzwica Duża 
38 Chełmski
Sawin
Szkoła Podstawowa w Czułczycach
Jana Pawła II
Dyrektor: Kuryluk Anna
Czułczyce 71 22-107 Sawin tel.: 0-82 567 44 06
fax: 825674406
email: spczulczyce@sawin.pl
www: http://spczulczyce.sawin.pl 
Gmina Sawin 
39 Parczewski
Jabłoń
Szkoła Podstawowa w Dawidach
-
Dyrektor: Mackiewicz Krystyna
Dawidy 56 21-205 Jabłoń tel.: 83 356 00 14
fax:
email: spdawidy1@wp.pl
www: http://spdawidy.szkolnastrona.pl 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie "Szkoła Marzeń" 
40 Biłgorajski
Biłgoraj
Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy

Dyrektor: Rak Tadeusz
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowicy
Dąbrowica 138a 23-400 Biłgoraj tel.: 084-686 44 00
fax: 84 6864400
email: dabrowicaszkola@op.pl
www: http://www.dabrowszkola.edupage.org 
Gmina Biłgoraj 
41 Bialski
Tuczna
Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dużej

Dyrektor: Jeruzalska Jadwiga
Dąbrowica Duża 65 21-523 Tuczna tel.: 83 377 10 42
fax:
email: spdobrowica@interia.pl
www:  
Stowarzyszenia Stowarzyszenie "Naszym dzieciom" 
42 Biłgorajski
Biłgoraj
Szkoła Podstawowa w Dereźni

Dyrektor: Bielak Zofia
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dereżni Solskiej
Dereźnia Solska 1A 23-400 Biłgoraj tel.: 084-686 14 15
fax: 084 686 14 15
email: zspig_dereznia@wp.pl
www: http://zspigdereznia.szkolnastrona.pl 
Gmina Biłgoraj 
43 Lubartowski
Ostrówek
Szkoła Podstawowa w Dębicy

Dyrektor: Bańkowski Jerzy
Dębica 25 21-102 Ostrówek tel.: (81) 856 42 45
fax: (81) 856 42 45
email: sp.debica@wp.pl
www: http://www.spd.ostrowek.pl 
Gmina Ostrówek 
44 Lubelski
Zakrzew
Szkoła Podstawowa w Dębinie

Dyrektor: Dziwulska Zofia
20 23-155 Zakrzew tel.: (84) 680 01 04
fax: 846800104
email: szkoladebina1@interia.pl
www: http://www.szkoladebina.superszkolna.pl 
Gmina Zakrzew 
45 Zamojski
Skierbieszów
Szkoła Podstawowa w Dębowcu

Dyrektor: Horoszkiewicz Agnieszka
Dębowiec 10 22-420 Skierbieszów tel.: 084 621 29 17
fax:
email: spdebowiec1@o2.pl
www:  
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty i Regionu "Ziemia Skierbieszowska" 
46 Opolski
Wilków
Szkoła Podstawowa w Dobrem

Dyrektor: Szalast Wiesława
Dobre 13 24-313 Wilków tel.: (0-81) 828 10 17
fax:
email:
www: http://wieszal1@wp.pl 
Gmina Wilków 
47 Bialski
Piszczac
Szkoła Podstawowa w Dobrynce

Dyrektor: Postolska Jadwiga
Dobrynka 28 21-530 Piszczac tel.: 83 377 81 10
fax:
email: zorza@op.pl
www:  
Gmina Piszczac 
48 Bialski
Zalesie
Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym

Dyrektor: Jóźwik Jolanta
Dobryń Duży 68 21-512 Zalesie tel.: 83 375 96 74
fax:
email: joladyrektor@tlen.pl
www:  
Gmina Zalesie 
49 Łukowski
Łuków
Szkoła Podstawowa w Dołhobrodach

Dyrektor: Czuryłowicz Maria
58 22-220 Hanna tel.: 083 3799007
fax:
email: Spdolhobrody@wp.pl.
www:  
 
50 Łukowski
Łuków
Szkoła Podstawowa w Dołhobrodach

Dyrektor: Czuryłowicz Maria
58 22-220 Hanna tel.: 083 3799007
fax:
email: Spdolhobrody@wp.pl.
www: