Jesteś tutaj: Strona główna / Edukacja i kształcenie / Edukacja informatyczna / artykuł / treść archiwalna

Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
To jest treść archiwalna z dnia 2020-10-19 09:37:56 zmodyfikowana przez Misiak Jolanta
Zobacz aktualną treść
19 października 2020

 

15 października 2020 roku o godzinie 11.00 w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną tegoroczne spotkanie z odznaczanymi i nagradzanymi nauczycielami miało wymiar symboliczny. Wojewoda Lubelski i Lubelski Kurator Oświaty dokonali ceremonii odznaczenia osób wyróżnionych krzyżami zasługi oraz wręczyli odznaczenia państwowe, resortowe i nagrody 6. osobowej grupie reprezentującej wszystkich nauczycieli, którym przyznano medale za długoletnią służbę, Medal Komisji Edukacji Narodowej, nagrodę Ministra Edukacji Narodowej i Lubelskiego Kuratora Oświaty (lista osób odznaczonych i nagrodzonych na uroczystości – w załączniku).
Pełna lista odznaczonych i nagrodzonych osób z województwa lubelskiego znajduje się na stronie internetowej KO w Lublinie pod adresem www.kuratorium.lublin.pl/

Wojewoda Lubelski i Lubelski Kurator Oświaty skierowali słowa uznania dla trudu wielotysięcznej rzeszy nauczycieli i pedagogów, dyrekcji szkół i wszystkich pracowników oświaty naszego województwa.
 

Autor: Misiak Jolanta