Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł / treść archiwalna

Wsparcie specjalistów w realizacji edukacji zdalnej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
To jest treść archiwalna z dnia 2020-03-26 11:30:40 zmodyfikowana przez Misiak Jolanta
Zobacz aktualną treść
26 marca 2020

 

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 resort edukacji zmienił przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych: www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.
W związku z powyższym Lubelski Kurator Oświaty i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli podjęli działania wspierające dyrektorów i nauczycieli w realizacji zadań w nowych warunkach funkcjonowania szkół i placówek. W załączniku poniżej do Państwa dyspozycji przedstawiamy listę konsultantów, doradców i specjalistów, którzy są gotowi wspomagać nauczycieli w realizacji zadań wynikających z obowiązku zdalnej edukacji.
Empatia, życzliwość i pomoc w tym trudnym czasie staje się bezcenna. Oprócz pomocy w tym zakresie do dyspozycji nauczycieli, uczniów i rodziców pozostają również pedagodzy i psycholodzy. Telefony konsultantów, doradców i specjalistów znajdziecie Państwo na stronie LSCDN www.lscdn.pl, wszystkie pytania prosimy jednak kierować w pierwszej kolejności drogą e-mailową.

W celu ułatwienia kontaktu Państwa z właściwym specjalistą powołano koordynatorów zespołu wsparcia w realizacji edukacji zdalnej:
p. Ewa Czerniecka mczerniecka@lscdn.pl
p. Maria Dworzycka  mdworzycka@lscdn.pl
p. Maciej Niebrzydowski mniebrzydowski@lscdn.pl
p. Piotr Skubiński pskubinski@lscdn.pl

 

Autor: Misiak Jolanta