Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / Konferencje / artykuł / treść archiwalna

Konferencje informacyjno-szkoleniowe dla nauczycieli województwa lubelskiego na temat wdrażania nowej podstawy programowej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
To jest treść archiwalna z dnia 2017-03-24 08:40:38 zmodyfikowana przez Noskowicz Dariusz
Zobacz aktualną treść
24 marca 2017

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek publicznych oraz niepublicznych,

w związku z wdrażaniem nowej podstawy programowej od dnia 3 kwietnia 2017 r. rozpoczyna się w województwie lubelskim cykl konferencji informacyjno-szkoleniowych dla nauczycieli. Spotkania poprowadzą, przeszkoleni wcześniej w Ośrodku Rozwoju Edukacji, konsultanci z trzech publicznych ośrodków doskonalenia nauczycieli: Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Powiatowego Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Puławach oraz Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublinie, a także doradcy metodyczni współpracujący z ww. ośrodkami. Szczegółowe informacje i harmonogram konferencji znajdują się w załączonym pliku.

Na konferencje zapraszamy wytypowanych przez Państwa Dyrektorów nauczycieli (po jednym nauczycielu danego przedmiotu/zajęć ze szkoły). Zapisy na konferencje będą odbywały się za pośrednictwem panelu logowania udostępnionego na stronie internetowej Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie. Harmonogram konferencji, ze wskazaniem jej adresatów, a także szczegółowe zasady zapisu nauczycieli podane są w załączniku.

Autor: Noskowicz Dariusz