Kuratorium Oświaty w Lublinie

Konferencja informatyczna Check IT

10 lutego 2020

 

Z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z koronawirusem oraz troską o bezpieczeństwo zdrowotne uczestników wydarzenia, organizatorzy są zmuszeni przenieść termin konferencji "Check IT" na 21 października 2020 r. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian - Targi Lublin.

11 marca 2020 roku na terenie Targów Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11) odbędzie się siódma edycja konferencji informatycznej pn. Check IT organizowana przez Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin we współpracy z kołami naukowymi działającymi przy lubelskich uczelniach wyższych oraz specjalistami z branży IT, w ramach inicjatywy Lubelska Wyżyna IT. Konferencja jest bezpłatna.
Organizatorzy zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych, w szczególności z klas o profilu informatycznym i matematycznym. Wydarzenie ma na celu pogłębianie wiedzy młodzieży z zakresu informatyki i programowania oraz zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną studiów informatycznych, oferowanych przez lubelskie uczelnie. W programie przewidzianych jest wiele prelekcji, prezentacji i warsztatów, prowadzonych przez studentów należących do kół naukowych oraz specjalistów z branży IT.
Szczegóły na temat konferencji znajdują się w załączonym piśmie oraz na stronie www.checkit.lublin.eu/
 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-02-10 10:23:43
Data publikacji: 2020-02-10 10:24:54
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 943