Kuratorium Oświaty w Lublinie

Wojewódzki Konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki oraz Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczno-Astronautyczne

6 lutego 2020

Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie jako tegoroczny wojewódzki koordynator Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomiczno-Astronautycznego im. Profesora Roberta Głębockiego, serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla uczniów szkół średnich i uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej.
Patronat merytoryczny nad przebiegiem konkursu i seminarium sprawują: Polskie Towarzystwo Astronomiczne, Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oraz Polska Agencja Kosmiczna. Partnerem wojewódzkim konkursu jest Departament Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.
W tym roku, akcja konkursów i seminariów odbędzie się po raz 46, w tym 36 raz w skali ogólnopolskiej.
Organizatorzy mają nadzieję, że konkurs przyczyni się do rozbudzenia zainteresowań młodzieży wiedzą o Wszechświecie, jedną z najbardziej intensywnie rozwijających się obecnie dziedzin nauki.
Prace konkursowe należy wysyłać do dnia 25 lutego 2020 r. na adres e –mail: konkurs@lcklubelskie.pl lub pocztą na adres:
Lubelskie Centrum Konferencyjne
ul. A. Grottgera 2
20-029 Lublin (Sekretariat – 5 piętro)

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w załączonym regulaminie.
 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-02-06 09:26:49
Data publikacji: 2020-02-06 09:36:52
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 883