XXV jubileuszowa Konferencja Diagnostyki Edukacyjnej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
21 maja 2019

Organizatorzy XXV Krajowej Konferencji Diagnostyki Edukacyjnej wspólnie z Katedrą Edukacji Artystycznej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie serdecznie zapraszają młodzież szkolną do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zachwyt–zainteresowania–nauka.

Tematem konferencji jest Znaczenie diagnostyki edukacyjnej dla procesu kształcenia. Rozwinięcie tej tematyki w formie szczegółowych zagadnień można znaleźć na stronie: www.ptde.org/.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas inauguracji XXV Krajowej Konferencji Diagnostyki Edukacyjnej19.09.2019 roku, która odbędzie się w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ul.Romana Ingardena 6. Prace laureatów Konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie towarzyszącej XXV Krajowej Konferencji Diagnostyki Edukacyjnej i opublikowane w galerii na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej. Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy podpisane przez Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej.

Szczegółowe informacje dot. konferencji oraz konkursu na stronie: www.ptde.org/mod/page/view.php.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2019-05-21 13:55:08
Data publikacji: 2019-05-21 15:00:27
Osoba sporządzająca dokument: Guzowska Anna
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 2800