"Akademia Młodego Przyrodnika"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 listopada 2018

Projekt skierowany jest do uczniów w wieku 11-16 lat z klas V-VIII szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego i zamieszkałych na tym terenie. Celem projektu jest rozwój kompetencji kluczowych uczniów i umiejętności uniwersalnych takich jak umiejętności matematyczno-przyrodnicze, uczenia się, kreatywność czy innowacyjność.

"Akademia Młodego Przyrodnika" to cykl zajęć (wykładów, warsztatów, laboratoriów i zajęć praktycznych w terenie) zorganizowanych w formie 9 różnych bloków tematycznych z zakresu biologii, geografii i nauk o ziemi. Wszystkie zajęcia, których dotyczy 1 nabór będą się odbywały w ciągu roku szkolnego 2018/2019.

Organizatorzy zapewniają ciekawe i rozwijające zajęcia przeprowadzane przez kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy z uczniami trenerów, materiały niezbędne do realizacji zajęć, wyżywienie w trakcie zajęć a także dojazd na zajęcia uczniom zamieszkałym poza Lublinem.

Udział w Projekcie jest bezpłatny. Zgłoszenia do udziału w programie dokonują Szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące Projektu znajdują się w Regulaminie Rekrutacji i Udziału w Projekcie zamieszczonego na stronie: www.umcs.pl/pl/mlody-przyrodnik.htm.

Rekrutacja trwa do 30 listopada 2018 roku (godz. 15.00). Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć do Biura Projektu (UMCS, Dom Studencki "Ikar", ul. Czwartaków 15, pok. 3, 20-045 Lublin). Liczba miejsce ograniczona. Zapraszamy!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-11-22 12:26:10
Data publikacji: 2018-11-22 14:56:02
Osoba sporządzająca dokument: Guzowska Anna
Osoba wprowadzająca dokument: Lalka-Barańska Elżbieta
Liczba odwiedzin: 3456