Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 października 2018

Do 26 października br. uczniowie szkół gimnazjalnych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych mogą zgłaszać się do ogólnopolskiego konkursu – Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Najlepsi zawodnicy i ich opiekunowie merytoryczni otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym cenny sprzęt multimedialny!

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Czy kultura nadal ma znaczenie? Świat w czasie zawirowań”.Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie to ogólnopolski i trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizatora konkursów i olimpiad przedmiotowych dla młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Tegoroczna edycja Olimpiady została sfinansowana z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Na laureatów IV edycji Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wartościowy sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MOWOS. Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają także na opiekunów merytorycznych najlepszych zawodników.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Olimpiady: www.mowos.pl.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-10-11 13:35:55
Data publikacji: 2018-10-11 13:41:59
Osoba sporządzająca dokument: Staruch Krzysztof
Osoba wprowadzająca dokument: Steć Danuta
Liczba odwiedzin: 767