Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / artykuł

Konkurs na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości (ECPA)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
16 sierpnia 2018

Konkurs na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości (ECPA), organizowany jest przez Europejską Sieć Zapobiegania Przestępczości (EUCPN).
Tegorocznym tematem konkursu jest „Współpraca Policji ze społecznością lokalną jako ważna metoda zwiększania obiektywnego i subiektywnego bezpieczeństwa” – najlepsza inicjatywa w zakresie budowania lokalnej koalicji na rzecz bezpieczeństwa oraz współpracy z partnerami lokalnymi. Zgodnie § 3 pkt 2 Regulaminu krajowych eliminacji do corocznego konkursu „Europejskiej Nagrody w dziedzinie Zapobiegania Przestępczości”, każdy podmiot może zgłosić 3 wybrane projekty do eliminacji krajowych. Istotnym warunkiem stawianym przez EUCPN jest wskazanie projektów, które zostały wcześniej poddane ewaluacji. Polski kandydat do nagrody ECPA zostanie wybrany przez komisję powołaną zgodnie z § 4 ww. Regulaminu.
Projekty, opisane na formularzu zgłoszeniowym, należy przesyłać do Departamentu Komunikacji Społecznej MSWiA do dnia 31 sierpnia 2018 r. na adres: Wydział Profilaktyki Departamentu Porządku Publicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, 02-591 Warszawa,
ul. Stefana Batorego 5 oraz na adresy poczty elektronicznej: anna.rodek@mswia.gov.pl i marzena.kordaczuk-was@policja.gov.pl.
Dodatkowo informacja nt. konkursu ECPA wraz z załącznikami zostanie zamieszczona na stronie internetowej MSWiA w zakładce dotyczącej EUCPN.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-08-16 15:13:20
Data publikacji: 2018-08-16 15:14:37
Osoba sporządzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Osoba wprowadzająca dokument: Lalka-Barańska Elżbieta
Liczba odwiedzin: 1157