Konkurs Papieski "Jan Paweł II - Pielgrzym pokoju" pod Honorowym Patronatem Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
28 lutego 2018

Instytut Tertio Millennio serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w XIV edycji Konkursu Papieskiego pod hasłem "Jan Paweł II - Pielgrzym pokoju".

Konkurs Papieski to największy ogólnopolski Konkurs poświęcony wiedzy o osobie i nauczaniu Jana Pawła II, skierowany do uczniów wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych, który składa się z czterech etapów. Pierwszy etap Konkursu, podczas którego uczestnicy mogą logować się na stronie www.konkurspapieski.pl  i wypełnić  quiz on-line, trwa do 11 marca 2018 r.

Nagrodą główną w Konkursie jest wyjazd na kilkudniową wycieczkę do Rzymu oraz indeksy na 7 polskich uczelni. Nagrodę specjalną przyznaje również Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Ponadto uczestnicy otrzymują liczne nagrody książkowe oraz upominki od patronów tego przedsięwzięcia. 

Aby móc uczestniczyć w kolejnym etapie Konkursu Uczestnik jest obowiązany zdobyć określoną przez Organizatora ilość punktów. Wyniki zostaną podane Uczestnikowi w formie wiadomości elektronicznej bezpośrednio po rozwiązaniu quizu. Uczestnicy, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi na min. 51 %, tj. 11 z 20 pytań quizu, zostaną zakwalifikowani  do II etapu Konkursu.

Etap II  Konkursu w dniu 19 marca 2018 r. w formie testu o-line, będzie odbywał się w tym samym czasie dla wszystkich uczestników na terenie Rzeczpospolitej Polski.

Regulamin Konkursu oraz szczegółowe informacje u Organizatora: Fundacja Instytut Tertio Millennio, ul. Dominikańska 3/13, 31-043 Kraków, tel.: 12 423 11 75 oraz na stronie internetowej  j.w.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2018-02-28 10:56:47
Data publikacji: 2018-02-28 11:01:25
Osoba sporządzająca dokument: Mazur Grażyna
Osoba wprowadzająca dokument: Mazur Grażyna
Liczba odwiedzin: 904