Jesteś tutaj: Strona główna / artykuł

Akademia TVP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
29 grudnia 2017

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,

informujemy, że Telewizja Polska S.A. w ramach prowadzonej przez spółkę Akademii TVP przygotowała specjalną ofertę skierowaną dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Oferta adresowana jest w szczególności do liceów ogólnokształcących prowadzących kształcenie w klasach o profilu dziennikarskim, dziennikarsko­historycznym, dziennikarsko-artystycznym, filmowym, a także do techników prowadzących naukę zawodu w branży elektronicznej, telekomunikacyjnej oraz elektrotechnicznej (dokument do pobrania poniżej).
Przedstawiona przez TVP oferta jest bezpłatna. Obejmuje ona m.in. możliwość udziału uczniów w zajęciach zorganizowanych w Akademii Telewizyjnej prowadzonej przez najlepszych specjalistów i trenerów, możliwość odbycia praktyk wakacyjnych i weekendowych w wielu działach TVP S.A oraz organizację zjazdów i obozów szkoleniowych. Propozycja współpracy szkół z TVP może obejmować również specjalistyczne doradztwo skierowane dla nauczycieli, opiniowanie szkolnych projektów i przedsięwzięć z dziedziny mediów, a także organizację e-learningowych kursów wspierających naukę zawodów z szeroko pojętej branży telewizyjnej.
Więcej informacji na ten temat udziela Pan Marek Łagowski, Akademia TVP, telefon: 601 600 968, e-mail: marek.lagowski@tvp.pl.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-12-29 11:01:19
Data publikacji: 2017-12-29 11:29:02
Osoba sporządzająca dokument: Fim Elżbieta
Osoba wprowadzająca dokument: Ćwiek Bożena
Liczba odwiedzin: 947