Zaproszenie na wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej w 2017 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
13 października 2017

Lubelski Kurator Oświaty zaprasza osoby odznaczone Krzyżami Zasługi, Medalami za Długoletnią Służbę, Medalami Komisji Edukacji Narodowej oraz wyróżnione nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i Lubelskiego Kuratora Oświaty na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej (pełne wykazy w załącznikach):
 

Uroczystości odbędą się:


w dniu 17 października 2017 roku, o godzinie 11:00
w Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim, ul. Sitkowskiego 3 (Delegatura KO w Białej Podlaskiej)
 

w dniu 18 października 2017 roku, o godzinie 10:00
w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie, ul. Dobrzańskiego 3 (Kuratorium Oświaty w Lublinie)
 

w dniu 19 października 2017 roku, o godzinie 10:00
w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie, ul. Graniczna 2 (Delegatura KO w Chełmie)
 

w dniu 20 października 2017 roku, o godzinie 10:00
w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu, ul. Odrodzenia 9 (Delegatura KO w Zamościu)
 

Informuję, że Postanowieniem Prezydenta RP z dnia 22 września oraz 6 października 2017 r. Medalem Złotym za Długoletnią Służbę odznaczone zostały dodatkowo dwadzieścia trzy osoby z województwa lubelskiego. Są to osoby, wobec których wnioskowano zarówno o Medal Złoty za Długoletnią Służbę oraz o Medal Srebrny za Długoletnią Służbę.
Jednocześnie informuję, że Postanowieniem Prezydenta RP z dnia 5 października 2017 r. trzy osoby wobec których wnioskowano o Medale Brązowe za Długoletnią Służbę, otrzymały Medale Srebrne.
 

Proszę o zapoznanie się z wykazami wyżęj wymienionych osób.


Medale Złote za Długoletnią Służbę otrzymują:
1. BERNAT Alicja ze Srebrnego Medalu za Służbę
2. FIGIEL Joanna Marzena ze Srebrnego Medalu za Służbę
3. FILIPOWSKI Marek Bronisław ze Srebrnego Medalu za Służbę
4. FURDAL Elżbieta Renata ze Srebrnego Medalu za Służbę
5. KONOWAŁEK Arkadiusz Maciej ze Srebrnego Medalu za Służbę
6. KURENDA Edyta Teresa ze Srebrnego Medalu za Służbę
7. MATEŃKO Elżbieta ze Srebrnego Medalu za Służbę
8. PIEŃKOWSKA Ewa Lilianna ze Srebrnego Medalu za Służbę
9. URBAŃSKA Ewa Antonina ze Srebrnego Medalu za Służbę
10. WIELUŃSKA Barbara Ewa ze Złotego Medalu za Służbę
11. WOJCIECHOWSKA Małgorzata Krystyna ze Srebrnego Medalu za Służbę
12. WOJTAS Mieczysław ze Złotego Medalu za Służbę
13. WOLIŃSKA Joanna ze Złotego Medalu za Służbę
14. WÓJTOWICZ Anna ze Złotego Medalu za Służbę
15. WRYK-KUCIA Teresa ze Złotego Medalu za Służbę
16. WYBRANOWSKA Helena ze Złotego Medalu za Służbę
17. ZAJĄC Wiesława ze Złotego Medalu za Służbę
18. ZARĘBA Wanda ze Złotego Medalu za Służbę
19. ZDUNEK Jadwiga Zofia ze Złotego Medalu za Służbę
20. ZDYBEL Beata Anna ze Złotego Medalu za Służbę
21. ZIENKIEWICZ Zbigniew Leszek ze Złotego Medalu za Służbę
22. ZIĘBA Anna Jolanta ze Złotego Medalu za Służbę
23. ZYCH Tomasz Edward ze Srebrnego Medalu za Służbę

Medale Srebrne za Długoletnią Służbę otrzymują:
1. KOWALCZYK Ewa z Brązowego Medalu za Służbę
2. SIŁACZEWSKA Ewa Agnieszka z Brązowego Medalu za Służbę
3. WIERZBICKA Iwona z Brązowego Medalu za Służbę


 W załącznikach poniżej znajdują się listy wszystkich odznaczonych i nagrodzonych w 2017 roku.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-10-13 11:55:51
Data publikacji: 2017-10-13 12:02:27
Osoba sporządzająca dokument: Gryz Grażyna
Osoba wprowadzająca dokument: Niderla Zbigniew
Liczba odwiedzin: 2309