Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł

Lubelski Festiwal Nauki 2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
27 czerwca 2017

 

W dniach 24-30 września 2017 r. odbędzie się XIV edycja Lubelskiego Festiwalu Nauki pod hasłem „Nauka – między tradycją a współczesnością”. W tym roku organizacji wydarzenia przewodniczy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie. Festiwal przypada w roku jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich oraz obchodów 100-lecia działalności Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Dzięki zaangażowaniu instytucji naukowych, kulturalnych i administracji publicznej Lublina i województwa, Lubelski Festiwal Nauki z każdym rokiem staje się coraz ważniejszym wydarzeniem popularyzującym osiągnięcia naukowe i techniczne na Lubelszczyźnie, przez co należy do ścisłej czołówki największych festiwali nauki w kraju.
Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestniczenia w tym wydarzeniu. Zaprezentowane projekty z różnych dziedzin nauki staną się doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na zajęciach szkolnych i pozwolą na nie spojrzeć z ciekawej perspektywy. Lista dostępnych projektów znajduje się na stronie projekty.festiwal.lublin.pl/
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: info@festiwal.lublin.pl
Zapraszamy serdecznie do udziału w imieniu koordynatorów XIV Lubelskiego Festiwalu Nauki
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-06-27 14:39:45
Data publikacji: 2017-06-27 14:40:44
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 1562