Jesteś tutaj: Strona główna / artykuł

Życzenia Lubelskiego Kuratora Oświaty na zakończenie roku szkolnego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 czerwca 2017

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, Nauczyciele i Rodzice,
Drodzy Uczniowie,

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 serdecznie dziękuję wszystkim dyrektorom szkół i nauczycielom za wykonaną pracę. Wyniki nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty pozwalają stwierdzić, że zdecydowana większość szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego prawidłowo realizowała swoje podstawowe zadania dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze. Z satysfakcją stwierdzam również, że dynamika zdarzeń i działań związanych z wdrożeniem reformy oświaty nie przeszkodziła Państwu w realizacji zadań edukacyjnych ani w osiągnięciu zamierzonych celów. Jak co roku duża liczba szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych przystąpiła do konkursów tematycznych i przedmiotowych oraz do olimpiad, dając swoim uczniom możliwość rozwijania zainteresowań oraz osiągnięcia sukcesów na miarę każdego z nich. Nie byłoby to możliwe bez rzetelnej pracy i osobistego zaangażowania dyrektorów, nauczycieli i uczniów.
Dziękując Państwu za to, życzę, w imieniu własnym i wszystkich pracowników Kuratorium Oświaty w Lublinie, by zaangażowanie i realizowane zadania były dla Państwa źródłem osobistej i zawodowej satysfakcji oraz społecznego uznania, a udany wakacyjny wypoczynek pozwolił nabrać sił do pracy w kolejnych latach szkolnych
Gratulacje i życzenia kieruję także pod adresem Uczniów i Wychowanków szkół oraz placówek oświatowych województwa lubelskiego.
Gratuluję Wam, Drodzy Uczniowie, odniesionych sukcesów, tych mniejszych, wynikających z codziennego wysiłku, jak i tych największych, które osiągnęliście na egzaminach i w różnych konkursach. Gratuluję Wam także uzyskanych promocji i ukończenia szkół.
Uczniom szkół prowadzących kształcenie zawodowe życzę sukcesów podczas egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, a tegorocznym maturzystom powodzenia podczas rekrutacji na wybrane studia.
Wszystkim Wam życzę słonecznych wakacji - bezpiecznych, a jednocześnie pełnych interesujących przygód.
Pragnę również podziękować Rodzicom za odpowiedzialne wspieranie wysiłku wychowawców oraz współpracę ze szkołami w realizacji wspólnych celów edukacyjnych.
Gratuluję Państwu wszystkich pomyślnie rozwiązanych problemów szkolnych, a na czas nadchodących wakacji życzę udanego rodzinnego wypoczynku.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-06-22 08:49:19
Data publikacji: 2017-06-22 08:56:34
Osoba sporządzająca dokument: Ćwiek Bożena
Osoba wprowadzająca dokument: Ćwiek Bożena
Liczba odwiedzin: 1126