Podsumowania pierwszego etapu projektu „Pilotażowe wdrożenia programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne w szkołach”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
31 maja 2017

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele
realizujący projekt „Pilotażowe wdrożenia programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne w szkołach”.

Ministerstwo Edukacji Narodowej planuje we wrześniu 2017 r. zorganizowanie uroczystego podsumowania pierwszego etapu projektu „Pilotażowe wdrożenia programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne w szkołach”.
Na uroczystość zostanie zaproszona i wyróżniona jako reprezentant jedna szkoła z każdego województwa.
Jako kryterium wyboru szkoły przyjęto aktywność we wdrażaniu innowacji oraz różnorodność podejmowanych działań udokumentowaną poprzez upowszechnianie informacji na szkolnych stronach www (lub innych).

O reprezentowanie województwa lubelskiego będą mogły ubiegać się szkoły, które brały udział w pilotażu i do dnia 23 czerwca 2017 r. prześlą na adres Zbigniew.Niderla@kuratorium.lublin.pl zestawienie zawierające nazwą szkoły i adresy bezpośrednich linków do stron www, na których zamieszczono relacje z działań podejmowanych w roku szkolnym 2016/17 w wyżej opisanym zakresie.  Relacje te powinny zawierać opis konkretnego działania (np. przebiegu zajęć z wykorzystaniem różnych pomocy dydaktycznych lub innowacyjnych metod i form pracy, przeprowadzenie konkursu itp.) uzupełniony zdjęciami lub filmem.

Zamieszczone na stronach www materiały z realizacji innowacji zostaną ocenione przez komisję powołaną przy Ministrze Edukacji Narodowej.

Jednocześnie informujemy, że przesłane wcześniej przez szkoły relacje zostały przekazane do Ministerstwa Edukacji Narodowej, jednak ministerstwo uznało, że zamieszczenie na szkolnych stronach www będzie lepszą formą ich prezentacji i upowszechnienia.

Liczymy na zrozumienie.


 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-05-31 12:55:49
Data publikacji: 2017-05-31 12:58:44
Osoba sporządzająca dokument: Niderla Zbigniew
Osoba wprowadzająca dokument: Niderla Zbigniew
Liczba odwiedzin: 4809