Mistrzowie Chemii - Program Stypendialny dla najzdolniejszch gimnazjalistów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
07 marca 2017

Program realizowany jest we współpracy z dwiema znakomitymi szkołami ponadgimnazjalnymi: Zespołem Szkół UMK - Gimnazjum i Liceum Akademickim w Toruniu oraz Technikum Chemicznym wchodzącym w skład Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

Uczniowie, którzy otrzymają stypendium "Mistrzowie Chemii"  będą mogli korzystać ze wsparcia Fundacji przez cały okres nauki w szkole ponadgimnazjalnej. Fundacja pokryje koszty związane z edukacją - w  tym zakup podręczników i pomocy szkolnych, udział uczniów w progamie zajęć dodatkowych oraz pobyt w internacie wraz z wyżywieniem. Dodatkowo, stypendyści co miesiąc otrzymywać będą od Fundacji kieszonkowe na pokrycie osobistych wydatków związanych z nauką.

Absolwenci programu, którzy zdecydują się kontynuować swoją przygodę z chemią na studiach wyższych, będą mieli szansę otrzymać stypendium naukowe oraz minigrantu na badania.

Szczegółowe informacje na temat  warunków przystąpienia do programu dostępne będą na stronie Fundacji: www.orlendarserca.pl, już na początku kwietnia b.r. w zakładce "Nasza dzialalność" → "Program stypendialny".

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2017-03-07 12:16:59
Data publikacji: 2017-03-07 13:13:56
Osoba sporządzająca dokument: Guzowska Anna
Osoba wprowadzająca dokument: Lalka-Barańska Elżbieta
Liczba odwiedzin: 1265