Możliwość składania zamówień uzupełniających na podręczniki zaadaptowane

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
08 listopada 2016

 

Przypominamy, że ze względu na liczne prośby dotyczące zwiększenia zamówień na podręczniki zaadaptowane została uruchomiona możliwość składania zamówień uzupełniających dla uczniów niepełnosprawnych uczęszczających do klasy III szkoły podstawowej.

Możliwość składania zamówień będzie aktywna do 8.11.2016 r. Ze względu na konieczność dostarczenia adaptacji do szkół do końca listopada br. termin nie zostanie przedłużony.

Zamówienia na adaptacje do klasy III można składać na komplet części II składający się z 2 podręczników (części II do kształcenia zintegrowanego i II do matematyki). Aby złożyć zamówienie należy liczbę uczniów przemnożyć przez 2 egzemplarze (np. jeżeli potrzebujemy 2 kompletów dla 3 uczniów z danym rodzajem niepełnosprawności należy przemnożyć liczbę uczniów 3 przez liczbę egzemplarzy danej adaptacji tj. 2 i wpisać wynik tj. 6 egzemplarzy do aplikacji). Zalecane jest przy pierwszym wejściu na stronę składania zamówienia uzupełniającego wyczyścić cache przeglądarki (skrót CTRL + F5).

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2016-11-08 08:57:21
Data publikacji: 2016-11-08 08:58:12
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 6363