Wykaz osób odznaczonych na wniosek związków zawodowych 2016

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
10 października 2016

NSZZ „Solidarność” 

1.

Bielecka

Adela

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej w Lublinie

2.

Kardyś

Iwona

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kraśniku

3.

Kłoda

Jacenty

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie

4.

Kopycka

Beata

Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie

5.

Lorenz

Ewa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Zamościu

6.

Wesołowska-Lecka

Mariola

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

 

Związek Nauczycielstwa Polskiego

 

 

Srebrny  Krzyż Zasługi

1.

Zdzisław Chmielarz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie

 

Brązowy  Krzyż Zasługi

1.

Lipert Katarzyna

I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie

2.

Półtorak Mariusz Jacek

Zespół Szkół Zawodowych nr 5 w Chełmie

3.

Zając Małgorzata

Zespół Szkół w Zalesiu

 

Medal Złoty za Długoletnią Służbę

 

1.

Karaś Jadwiga

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim

2.

Korolczuk   Elżbieta

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Białej Podlaskiej

3.

Oleszczuk Marek Antoni

I Liceum Ogólnokształcące w Milanowie

4.

Zakrzewska Teresa

I Liceum Ogólnokształcące w Milanowie

 

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

 

1.

Asyngier Kozieł Anna

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

2.

Okrasińska Agnieszka

Szkoła Podstawowa w Gródku Szlacheckim

3.

Pastor Iwona Małgorzata

I Liceum  Ogólnokształcące w Parczewie

4.

Żukowska Jolanta

Zespół Szkół w Sławatyczach

 

Medal Komisji Edukacji Narodowej

 

1.

Antoszewska- Łatka Izabella

Zespół Szkól Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie

 2.

Bartosiak Beata

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej

3.

Bojar Małgorzata

Zespół Szkół nr 1 w Bełżycach

4.

Borkowska Aneta

Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie

5.

Byra Elżbieta Bogumiła

Przedszkole Samorządowe nr 5 w Tomaszowie Lubelskim

6.

Chomiarczuk Krystyna

Zespól Szkół w Strachosławiu

7.

Chudzik Agnieszka

Zespół Szkół nr 1 z oddziałami Integracyjnymi w Łukowie

8.

Chwedoruk Danuta Dorota

Zespół Szkół w Urszulinie

9.

Czajkowska Marianna

ZS Publiczne Przedszkole Samorządowe w Sławatyczach

10.

Dąbrowska Wanda

emeryt

11.

Demczuk- Popilenicka Barbara

Szkoła Podstawowa w Kamieniu

12.

Dobraczyński Zbysław

emeryt

13.

Dołęga Adam

Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim

14.

Dras Elżbieta

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Chełmie

15.

Drozda Marzena Beata

Gimnazjum nr 2 w Chełmie

16.

Dyguś Zbigniew

Zespół Szkół nr 1 w Bełżycach

17.

Figlewska Magdalena Dorota   

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie

18.

Gołoś Hanna Maria

Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

19.

Herda Dorota

Zespół szkolno-Przedszkolny w Międzyrzecu Podlaskim

20.

Jasionowski Andrzej

Zespół nr 4 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Małochwieju Dużym

21.

Jaśkowska Katarzyna

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie

22.

Jaworska Janina

Miejskie Przedszkole nr 8 w Puławach

23.

Jonak Anna

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie

24.

Karamać Katarzyna Ewa

Zespół S Zawodowych  nr 5 w Chełmie

25.

Kochanowska Joanna

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

26.

Kowalska-Babicz Justyna

Zespół Placówek Oświatowych w Jabłoniu

27.

Krawczyk Katarzyna

Zespół Szkół Ogólnokształcących  nr 2 w Białej Podlaskiej

28.

Król Zenon

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Chełmie

29.

Kruk Agnieszka    

Szkoła Podstawowa nr 1 w Puławach

30.

Kuczyńska Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

31.

Kuna Agnieszka

Szkoła podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej

32.

Kwiecień Ewa

Zespół nr 3 Przedszkola, szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krasnymstawie

33.

Łuka Marek                      

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kęble

34.

Maj Dorota

Zespół Szkół w Bełżycach

35.

Mandziuk Bogusława

Szkoła Podstawowa w Łosińcu

36.

Manowiec Renata Maria

Liceum Ogólnokształcące w Milanowie

37.

Michaluk Cezary

Zespół Oświatowy-Publiczne Gimnazjum w Kąkolewnicy

38.

Modrzyński Wacław

Zespół Szkół w Cycowie

39.

Niewiadomoska Mariola

Zespół Szkół w Siennicy Różanej 

40.

Orluk Krystyna

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej

41.

Piasecka Beata Elżbieta

Szkoła Podstawowa w Dębowicy

42.

Pietrzak Anna

Zespół Szkół nr 3 w Łukowie

43.

Polewczyk Zofia

Zespół Szkół –Szkoła Podstawowa w Sławatyczach

44.

Popis Bożena

Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim

45.

Rojek Anna

Zespół Szkół Publicznych w Suścu

46.

Stachowicz Agnieszka

Szkoła Podstawowa w Kamieniu

47.

Stopyra-Gardiasz Marianna

Zespół Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

48.

Tryniecka Beata

I Liceum Ogólnokształcące  w Parczewie

49.

Wach Agnieszka               

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baranowie

50.

Wawrzosek Anna

Zespół Oświatowy-Publiczne Gimnazjum w Kąkolewnicy

51.

Wawrzusiszyn Jolanta

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tomaszowie Lubelskim

52.

Wójcik Anna

Szkoła Podstawowa w Skrudkach

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2016-10-10 15:31:43
Data publikacji: 2016-10-10 15:36:32
Osoba sporządzająca dokument: Gryz Grażyna
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 3517

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2016-10-11 08:48:57Noskowicz DariuszModyfikacja treściPoprzednia wersja