Regionalna Konferencja „Cyfrowa Szkoła – innowacyjne rozwiązania dla edukacji”, upowszechniająca projekt EDUSCIENCE w województwie lubelskim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
29 października 2014

  Serdecznie zachęcamy do udziału w Regionalnej Konferencji „Cyfrowa Szkoła – innowacyjne rozwiązania dla edukacji”, upowszechniającej projekt EDUSCIENCE w województwie lubelskim, organizowanej w dniu 5 listopada 2014 r. w Auli Widowiskowej Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie przy ul. Elsnera 5.
   W czerwcu 2014 r. zakończył się dwuletni etap testowania rozwiązań innowacyjnego projektu „Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii – EDUSCIENCE” w 250 szkołach w Polsce, w tym – w 17 szkołach w województwie lubelskim.
   Mając na uwadze doświadczenia szkół z województwa lubelskiego w realizacji projektów innowacyjnych, a także konsekwentne popularyzowanie nowoczesnego modelu wspierania rozwoju edukacji, ukierunkowanego m.in. na wspieranie „cyfrowych szkół” oraz systematyczne wdrażanie nowatorskich rozwiązań metodycznych, programowych i organizacyjnych, organizatorzy bardzo liczą na zainteresowanie spotkaniem, adresowanym przede wszystkim do decydentów oświatowych - przedstawicieli nadzoru pedagogicznego, wójtów, burmistrzów, starostów, prezydentów miast oraz odpowiedzialnych za sektor edukacji pracowników jednostek samorządów terytorialnych, a także do dyrektorów szkół i do innowacyjnych nauczycieli.
   Szczegóły dotyczące programu konferencji zamieszczono na stronie: http://konferencja.eduscience.pl/, na której zawarte są na bieżąco aktualizowane informacje o celach i programie konferencji oraz formularz rejestracyjny.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2014-10-29 13:02:28
Data publikacji: 2014-10-29 13:04:08
Osoba sporządzająca dokument: Niderla Zbigniew
Osoba wprowadzająca dokument: Niderla Zbigniew
Liczba odwiedzin: 1660