Sesja sprawozdawczo-wyborcza Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
08 maja 2014

W dniu 7 maja 2014 roku w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego odbyła się sesja sprawozdawczo-wyborcza Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego.
Sesję otworzyła Magdalena Sobczuk Marszałek i Karol Gorecki Wicemarszałek Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego, którzy podsumowali X kadencję parlamentu oraz przybliżyli kandydatom na posłów specyfikę pracy w parlamencie. W uroczystości wzięli udział Pan Wojciech Wilk Wojewoda Lubelski i Pan Krzysztof Babisz Lubelski Kurator Oświaty.
Podczas sesji wybranych zostało 25 członków Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego na XI kadencję ( w kolejności alfabetycznej):

  1. Barczuk Julia - Gimnazjum Sportowe nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim (opiekun: Domański Artur)
  2. Bronisz Agnieszka - ZS nr 10 w Lublinie (opiekun - Bucoń Magdalena)
  3. Czobot Olga - Gimnazjum im. Wincentego Pola w Radawczyku Drugim (opiekun: Putowska Aneta)
  4. Dębska Agata - LO nr 1 im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach (opiekun: Kwiatek-Farion Katarzyna)
  5. Gaweł Patrycja - ZS nr 1 w Krasnymstawie (opiekun: Kostrzanowska Agnieszka)
  6. Gąsior Patryk - LO nr 1 im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie (opiekun: Betiuk Ewa, Koziak Katarzyna)
  7. Golonka Justyna - LO nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Parczewie (opiekun: Pastor Iwona)
  8. Guz Piotr - LO nr 2 im. Piotra Firleja w Lubartowie (opiekun: Mazurek Krystyna)
  9. Koc Mateusz - Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie (opiekun: Foksowicz Zofia)
  10. Kostruba Justyna - ZS im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie (opiekun: Cymerman Daniel)
  11. Kulbaka Aleksandra - Państwowa Szkoła Budownictwa i Geodezji w Lublinie (opiekun: Pruszkowski Rafał)
  12. Lackowska Agnieszka - ZS nr 1 Im. Władysława Grabskiego w Lublinie (opiekun: Sobczuk Małgorzata)
  13. Łuka Adam - Państwowa Szkoła Budownictwa i Geodezji w Lublinie (opiekun: Pruszkowski Rafał)
  14. Marciniak Natalia - LO nr 2 im. Piotra Firleja w Lubartowie (opiekun: Sabat Adam)
  15. Masiak Ewa  - ZS im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach (opiekun: Czarnecka Magdalena)
  16. Mazur Adam - LO nr 27 w Lublinie (opiekun: Bucoń Magdalena)
  17. Piętka Jakub - ZS nr 2 im. Ks. P. K. Sanguszki w Lubartowie (opiekun: Lewtek Edyta)
  18. Przykaza Marcelina - Gimnazjum w Izbicy (opiekun: Bartosiak Magdalena)
  19. Reszko Agata - Technikum nr 1 w Białej Podlaskiej (opiekun: Król Jolanta)
  20. Sawczuk Konrad - Gimnazjum Sportowe nr 3 w Międzyrzecu Podlaski (opiekun: Domański Artur)
  21. Sękowska Karolina - LO nr 19 w Lublinie (opiekun: Pracheta Małogrzata)
  22. Walenciuk Dawid - LO nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Parczewie (opiekun: Pastor Iwona)
  23. Wartacz Oktawia - Gimnazjum M. Andriollego w Nałęczowie (opiekun: Strzyżyńska Dorota)
  24. Winiarska Izabela - ZS im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach (opiekun: Czarnecka Magdalena)
  25. Wojciechowska Edyta - LO nr 2 im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie (opiekun: Cieniawa Elżbieta)


 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2014-05-08 12:33:17
Data publikacji: 2014-05-12 10:36:29
Osoba sporządzająca dokument: Smutek Łukasz
Osoba wprowadzająca dokument: Szczepińska Anna
Liczba odwiedzin: 2004