Strona główna

Konkursy i olimpiady

XII Lubelski Międzyszkolny Konkurs Zawodowy "Rok przed dyplomem"

XII Lubelski Międzyszkolny Konkurs Zawodowy Rok przed dyplomem o zasięgu wojewódzkim dla uczniów klas III techników oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs jest promocją szkolnictwa zawodowego, integruje środowisko zawodowe uczniów oraz nauczycieli różnych szkół technicznych oraz doradców metodycznych przedmiotów zawodowych.

9 lutego 2018
Czytaj więcej

Konkurs edukacyjny "Niezwyciężeni 1918-2018. Pokolenia Niepodległej"

Instytut Pamięci Narodowej zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, szkół polonijnych oraz członków organizacji młodzieżowych do udziału w konkursie edukacyjnym “Niezwyciężeni 1918-2018. Pokolenia Niepodległej”.

8 lutego 2018
Czytaj więcej

XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922....." wyniki etapu rejonowego.

W załączeniu wyniki  przeprowadzonego 10 stycznia 2018 r.  etapu rejonowego – XXIII edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej&rdquo ...

16 stycznia 2018
Czytaj więcej

Akademia Prawa Europejskiego

Kolejna edycja zajęć dla młodzieży

28 listopada 2017
Czytaj więcej

Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

W imieniu organizatorów apraszamy do udziału w Turnieju Pocztów sztandarowych, którego celem jest wzmocnienie patriotycznego procesu wychowywania młodzieży szkolnej w poszanowaniu i miłości do polskich symboli narodowych, historii i tradycji, a także wpisanie najmłodszego święta państwowego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w obowiązkowy kanon szkolnych uroczystości.

16 listopada 2017
Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Retoryczny

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie organizowanym przez Akademię Retoryki Igora Zalewskiego. Przedmiotem rywalizacji jest umiejętność publicznego wypowiadania się na tematy ważne społecznie. Konkurs ma za zadanie promowani ...

13 listopada 2017
Czytaj więcej

Konkurs wiedzy o Chinach

Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego "Instytut Konfuncjusza w Krakowie" organizuje ósmą edycję konkursu wiedzy o Chinach dla szkół ponadgimnazjalnych pt. "Chiny od Konfucjusza do Jackie Chana"

6 listopada 2017
Czytaj więcej

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

Przejdź do - Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

Zapraszamy uczniów klas II liceum i III technikum do internetowej rejestracji w konkursie „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Rejestracja szkół ruszyła 15 września!

26 września 2017
Czytaj więcej

Uczniowie z powiatu kraśnickiego srebrnymi medalistami międzynarodowej olimpiady robotycznej First Global Challange w Waszyngtonie

Uczniowie z powiatu kraśnickiego reprezentujący Polskę na międzynarodowej olimpiadzie  robotycznej First Global Challenge w stolicy USA zdobyli srebrny medal i pokonali niemal 160 zespołów z całego świata. Drużynę tworz ...

19 lipca 2017
Czytaj więcej

Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna

Sukces ucznia XXI LO w Lublinie

17 lipca 2017
Czytaj więcej
Starsze informacje