Bezpłatne warsztaty o sztuce pt. „Sztuka dla Wszystkich”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
26 czerwca 2013

Instytut Historii Sztuki KUL serdecznie zaprasza do udziału w programie - bezpłatnych warsztatach o sztuce pt. „Sztuka dla Wszystkich”, który realizowany będzie w roku akademickim 2013/2014.
Program skierowany jest do dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, uczących się w szkołach dla niedowidzących, niewidomych, niedosłyszących, niepełnosprawnych oraz z lekkim niedorozwojem umysłowym. Organizatorzy chcą przybliżyć sztukę dzieciom i młodzieży, wymagającym specjalnej opieki, a przebywającym w zakładach szkolno - wychowawczych.
Zajęcia będą prowadzone w ramach praktyk dydaktycznych przez magistrów i doktorantów Instytutu Historii Sztuki pod kierunkiem pracowników naukowych. Tematyka warsztatów obejmować będzie zagadnienia przystosowane do konkretnych grup słuchaczy. Pokazywane będą dzieła znajdujące się w Zbiorach Uniwersyteckich, jak również przedstawione zostaną prezentacje multimedialne wybranych zagadnień związanych ze sztuką.
Więcej informacji na temat programu możecie Państwo uzyskać kontaktując się z koordynatorami i realizatorami warsztatów - mgr Arturem Sytrugiem - artstrug@googlemail.com i mgr Krzysztofem Przylickim - pzm@kul.pl
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2013-06-26 13:21:03
Data publikacji: 2013-06-27 15:46:24
Osoba sporządzająca dokument: Wachowska Monika
Osoba wprowadzająca dokument: Kulikowska Joanna
Liczba odwiedzin: 2474