Edukacyjna Przestrzeń Wirtualna - Akredytacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
15 kwietnia 2009

Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej uprzejmie informuje, iż na stronie internetowej http://www.koweziu.edu.pl/moodle/ została utworzona Edukacyjna Przestrzeń Wirtualna – Akredytacja, przeznaczona dla członków zespołów akredytacyjnych – pracowników kuratoriów oświaty, przedstawicieli wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy, przedstawicieli organizacji pracodawców zaangażowanych w akredytację placówek kształcenia ustawicznego.

Przygotowane forum dydaktyczne jest miejscem, w którym można wyrażać swoje opinie, dzielić się doświadczeniami oraz znaleźć odpowiedzi na problemy natury zawodowej związane z akredytacją placówek prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych pracowników kuratorium do udziału w tym forum.

W celu zalogowania się na forum należy wejść na stronę http://www.koweziu.edu.pl/moodle/ i założyć nowe konto. Nazwę użytkownika oraz hasło uczestnik nadaje sobie sam. Krótki poradnik z instrukcją korzystania z platformy Modle, na której znajduje się forum znajdą Państwo na stronie głównej Edukacyjnej Przestrzeni Wirtualnej – Akredytacja.

Osobami prowadzącymi forum są:

Monika Wojciechowska (e-mail:m.wojciechowska@koweziu.edu.pl) oraz

Anna Krajewska (e-mail:a.krajewska@koweziu.edu.pl).

Zapraszamy do udziału w pozostałych forach dydaktycznych, dostępnych również na podanej powyżej stronie internetowej.

Edukacyjna Przestrzeń Wirtualna – Doradca Zawodowy. Forum dydaktyczne poświęcone doradztwu zawodowemu – jego celem jest tworzenie zasobów wiedzy doradczej i wymiana doświadczeń między doradcami zawodowymi.

Prowadząca: Dorota Popowska (e-mail:dorotapopowska@koweziu.edu.pl).


Edukacyjna Przestrzeń Wirtualna – Forum Eksperta. Publiczna przestrzeń wymiany doświadczeń ekspertów przygotowanych do udziału w pracach komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego.

Prowadzący: Andrzej Brzozowski (e-mail:a.brzozowski@koweziu.edu.pl).


Edukacyjna Przestrzeń Wirtualna – Kształcenie Modułowe. Forum dydaktyczne przeznaczone do wymiany doświadczeń, prowadzenia dyskusji, upublicznienia przykładów dobrej praktyki w zakresie programów nauczania o strukturze modułowej. Głównym celem utworzenia forum jest wsparcie nauczycieli szkół zawodowych, CKU, CKP realizujących lub przygotowujących się do realizacji programów o tej strukturze.

Prowadzący: Lena Mazurek (e-mail:lenamazurek@koweziu.edu.pl) oraz  

Marcin Ślepowroński (e-mail:marcin@koweziu.edu.pl).

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2009-04-15 10:27:55
Data publikacji: 2009-04-15 10:40:39
Osoba sporządzająca dokument: Paluch Krzysztof
Osoba wprowadzająca dokument: Jaworowska Dorota
Liczba odwiedzin: 2596