Konkurs Zawodowiec Roku 2022

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
03 listopada 2022

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół ponadpodstawowych
prowadzących kształcenie zawodowe

Zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania nauczycieli zawodów branżowych do pierwszej edycji Konkursu Zawodowiec Roku 2022. Organizatorem Konkursu jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.  Partnerami Konkursu są Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź S.A.
Konkurs skierowany jest do nauczycieli kształcenia zawodowego, zatrudnionych w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe (tj. branżowe szkoły I stopnia, technika, branżowe szkoły II stopnia, szkoły policealne) lub w centrach kształcenia zawodowego.
Zgłoszenia do pierwszej edycji Konkursu Zawodowiec Roku 2022 przyjmowane są do 30 listopada 2022 r. Nauczyciela zgłosić może szkoła lub centrum kształcenia zawodowego.  
Zawodowcem Roku 2022 może zostać każdy nauczyciel, który cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy, wspiera zainteresowania zawodowe uczniów, cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym oraz posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego. Kandydaci powinni wyróżniać się na tle innych pedagogów, działać na rzecz promocji kształcenia zawodowego, wprowadzać autorskie rozwiązania dydaktyczne i metodyczne w obszarze kształcenia zawodowego, współpracować z otoczeniem społeczno-gospodarczym (w szczególności z pracodawcami) i dbać o swój rozwój zawodowy.
Więcej informacji oraz regulamin i formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie konkursu: www.frse.org.pl/zawodowiec-roku-2022

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-11-03 13:02:55
Data publikacji: 2022-11-03 13:15:00
Osoba sporządzająca dokument: Podkańska Ewa
Osoba wprowadzająca dokument: Denejko Elżbieta
Liczba odwiedzin: 897