11 listopada 2022 r. wystartuje 7. Lubelski Bieg Niepodległości – zapisy już trwają

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
28 września 2022

Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin” zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli placówek szkolno-wychowawczych z województwa lubelskiego na wyjątkowy bieg organizowany od 7 lat w ramach Lubelskiej Biegowej Triady Pamięci.

Bieg odbędzie się w dniu 11 listopada br. w Ogrodzie Saskim w Lublinie na dystansie 1609 metrów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w klasyfikacjach uczniów, rodziców i nauczycieli. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Udział w biegu jest bezpłatny.

Zapisy uczestników odbywają się drogą elektroniczna za pomocą formularza dostępnego na stronie Organizatora: www.solidarnoscrodzin.pl

Partnerem Lubelskiej Biegowej Triady Pamięci jest Województwo Lubelskie w ramach programu „Warto być Polakiem”. Wydarzenie finansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Sportu i Turystyki, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin.

Szczegółowy program 7. Lubelskiego Biegu Niepodległości oraz regulamin wydarzenia znajdą Państwo w załącznikach poniżej.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-09-28 11:44:24
Data publikacji: 2022-09-28 11:44:51
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 2267