Szkolenie e-learningowe „Edukacja zdrowotna w szkole. III edycja”. 

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
01 lipca 2022

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji szkolenia e-learningowego „Edukacja zdrowotna w szkole. III edycja”. Jest ono adresowane dla nauczycieli wychowania fizycznego i nauczycieli innych przedmiotów prowadzących zajęcia z edukacji zdrowotnej z uwzględnieniem zróżnicowania potrzeb edukacyjnych i rozwojowych dzieci i młodzieży.
Termin szkolenia: 18 lipca−12 sierpnia 2022 r.
Rekrutacja jest możliwa do 05.08.2025 r.
Celem szkolenia jest doskonalenie kompetencji nauczycieli w obszarze ograniczania występowania nadwagi i otyłości wśród dzieci i młodzieży z uwzględnieniem zróżnicowania potrzeb edukacyjnych i rozwojowych oraz zwiększenie wiedzy uczestników kursu w wyżej wymienionym zakresie.
Szkolenie ma charakter samokształceniowy i będzie realizowane na platformie e-learningowej ORE (www.e‐kursy.ore.edu.pl).
W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które zapisały się na nie przez platformę https://szkolenia.ore.edu.pl oraz nie brały udziału w poprzednich edycjach szkolenia. Wszystkie zapisane osoby, które spełnią kryteria otrzymają od kierownika formy doskonalenia instrukcję do logowania wraz z jednorazowym kodem dostępu.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-07-01 14:17:24
Data publikacji: 2022-07-01 14:18:44
Osoba sporządzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 587