Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł

Bezpłatne warsztaty dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
24 maja 2022

Zespół Laboratoriów Przyszłości zaprasza na bezpłatne warsztaty dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych, które odbędą się 7-8 czerwca br. w Strefie Laboratoriów Przyszłości podczas wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit. Na uczestników czeka świetna zabawa w otoczeniu nowoczesnych technologii. W czasie warsztatów będzie można m.in. wykonać ćwiczenia z pomocą mikrokontrolerów, drukarek 3D czy czujników ruchu.

Zgłoszenia grupowe (klas)
Jesteś nauczycielem w szkole ponadpodstawowej i chcesz zabrać grupę uczniów na warsztaty do strefy Laboratoriów Przyszłości? Kliknij poniżej znajdujący się przycisk ,,zgłoś grupę” i wypełnij formularz. Pamiętaj, że każda zgłaszana grupa może liczyć maksymalnie 100 uczniów (nie licząc opiekuna).

Zgłoszenia indywidualne (uczniów)
Twoja szkoła nie uczestniczy w wydarzeniu? Zastanawiasz się, czy możesz przyjść sam? Jasne, że tak! Po to są właśnie zgłoszenia indywidualne (pojedyncze). Jeśli jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, lubisz technologie i chcesz odwiedzić naszą strefę - kliknij poniżej znajdujący się przycisk ,,zgłoś się” i wypełnij formularz.

Zgłoszenia są przyjmowane do 3 czerwca do godziny 23:59! Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Szczegółowe informacje zostaną przekazane drogą mailową po zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu.

•    https://www.facebook.com/LaboratoriaPrzyszlosci/posts/148336387710237
•    https://www.facebook.com/LaboratoriaPrzyszlosci/posts/149702627573613

Więcej informacji: www.gov.pl/laboratoria/bezplatne-warsztaty-dla-szkol-ponadpodstawowych.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-05-24 16:02:28
Data publikacji: 2022-05-24 16:03:15
Osoba sporządzająca dokument: Dudek Marek
Osoba wprowadzająca dokument: Dudek Marek
Liczba odwiedzin: 768