Wyniki konkursu "Echa Konstytucji 3 Maja w moim regionie"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
27 kwietnia 2022

Szanowni Nauczyciele i Uczniowie
Informujemy, że zakończył się konkurs pt. „Echa Konstytucji 3 Maja w moim regionie”, zorganizowany przez Panią Beatę Mazurek - Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz  Panią Teresę Misiuk - Lubelskiego Kuratora Oświaty pod Honorowym Patronatem Pana Jarosława Stawiarskiego - Marszałka Województwa Lubelskiego.
Na konkurs organizowany w kategorii literackiej i plastycznej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa lubelskiego wpłynęło ogółem 480 prac. Komisje konkursowe oceniały prace pod względem: zgodności z tematyką konkursu, jego przesłaniem i celami, zawartości merytorycznej, kreatywności oraz walorów estetycznych, edukacyjnych i artystycznych.
Nagrodzone prace plastyczne uczniów spełniały warunki konkursu pod względem treści i formy. Reprezentowały wysoki poziom artystyczny. Uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu. Charakteryzowała je wysoka wartość  etyczna i moralna. Prace literackie odznaczały się wysokimi walorami językowymi. Twórczy charakter prac wyrażał się w oryginalnym ujęciu tematu, przekazywanych emocjach oraz kreatywnej pomysłowości.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe podczas uroczystego podsumowania.
O terminie podsumowania poinformujemy zainteresowane osoby w późniejszym terminie.

Wszyscy uczniowie uczestniczący w konkursie oraz ich opiekunowie otrzymają pamiątkowe dyplomy.
 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-04-27 13:31:35
Data publikacji: 2022-04-28 08:49:03
Osoba sporządzająca dokument: Rybicki Marcin
Osoba wprowadzająca dokument: Ostrowska Marzanna
Liczba odwiedzin: 540