Konkurs sportowy Pho3nix Active School

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
14 stycznia 2022

Fundacja Pho3nix już po raz drugi zaprasza do współpracy przy największym konkursie sportowym Pho3nix Active School, organizowanym pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Konkurs dedykowany jest dla uczniów szkół podstawowych i jest całkowicie bezpłatny.

Celem akcji jest zaangażowanie jak największej liczby szkół i uczniów do aktywnego uprawiania sportu.

Konkurs Pho3nix Active School trwa od 30 kwietnia do 15 maja 2022 roku.

Zadaniem szkół i uczniów jest przygotowanie jak największej liczby różnorodnych inicjatyw sportowych (zawodów, biegów, turniejów etc.) i zaangażowanie do nich jak największej liczby dzieci ze szkoły i okolicy, tak aby poprzez relacje foto i wideo, jury i publiczność mogły wyłonić zwycięzców na najbardziej inspirującą szkołę.

W bieżącym roku, jednodniowymi warsztatami sportowymi zostanie nagrodzonych aż 100 najbardziej aktywnych placówek z całej Polsce. Podczas warsztatów dzieci będą mogły osobiście spotkać się z czołowymi sportowcami, poznać nowe dyscypliny oraz sprawdzić swoje predyspozycje sportowe. Dodatkowo 10 szkół otrzyma dofinansowanie do sprzętu sportowego o łącznej wartości 75 000 zł, a najbardziej zaangażowane szkoły będą mogły wskazać uczniów, którzy otrzymają pełne dofinansowanie do obozów Pho3nix Kids.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w załączniku poniżej oraz na stronie internetowej: https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2022-01-14 11:33:50
Data publikacji: 2022-01-14 11:34:23
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 1258