Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / artykuł

Akcja Charytatywna „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2021”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
30 listopada 2021

Główny Społeczny Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2021 serdecznie zachęca nauczycieli, dzieci i młodzież do włączenia się w niecodzienną inicjatywę dzielenia się Dobrem polegającą na zbiórce żywności, słodyczy, zabawek dla podopiecznych Domów Dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych oraz innych osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Tegoroczna Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2021” rozpoczęła się 18 listopada 2021 r. i będzie trwała do Świąt Bożego Narodzenia. Ze względu na trwający stan epidemii Organizatorzy odstąpili od przeprowadzenia wielkiej ulicznej zbiórki darów, nie będzie również działał główny magazyn Akcji. Zebrane dary lubelskie sztaby będą mogły przekazać bezpośrednio do współorganizatorów Akcji, tj.: Caritas Archidiecezji Lubelskiej, PCK w Lublinie, Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta.

Darami zebranymi w ubiegłych latach Organizatorzy sprawili radość i dobre święta wielu rodzinom i podopiecznym placówek szkolno-wychowawczych na terenie całej Polski. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do tej szlachetnej inicjatywy również w bieżącym roku.

Szczegółowe informacje o Akcji znajdują się na stronie www.pdpz.pl.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-11-30 11:45:20
Data publikacji: 2021-11-30 11:45:38
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 1258