Edukacja zdrowotna w szkole - szkolenie dla nauczycieli

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
01 lipca 2021

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w drugiej edycji szkolenia e-learningowego „Edukacja zdrowotna w szkole. II edycja". Szkolenie jest adresowane do nauczycieli wychowania fizycznego i nauczycieli innych przedmiotów prowadzących zajęcia z edukacji zdrowotnej. Rekrutacja na szkolenie rozpocznie się 2 lipca 18.08.2021 r., a przewidywany termin szkolenia to: 15 lipca−28 sierpnia 2021 r.
Celem szkolenia jest doskonalenie kompetencji nauczycieli w obszarze ograniczania występowania nadwagi i otyłości wśród dzieci i młodzieży oraz zwiększenie wiedzy uczestników kursu ww zakresie.
Szkolenie ma charakter samokształceniowy i będzie realizowane na platformie e-learningowej ORE (www.e‐kursy.ore.edu.pl).
W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które zapiszą się na nie przez platformę https://szkolenia.ore.edu.pl oraz nie brały udziału w pierwszej edycji szkolenia. Wszystkie zapisane osoby, które spełnią kryteria otrzymają od kierownika formy doskonalenia instrukcję do logowania wraz z jednorazowym kodem dostępu.
 Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu. 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2021-07-01 09:55:02
Data publikacji: 2021-07-01 09:57:16
Osoba sporządzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 2526