Jesteś tutaj: Strona główna / Kuratorium / Wsparcie finansowe / artykuł

Wyniki naboru wniosków o wsparcie finansowe Lubelskiego Kuratora Oświaty w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2021 roku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
14 grudnia 2020

W dniu 11 grudnia 2020 roku odbyło się posiedzenie zespołu ds. przyznawania przez Lubelskiego Kuratora Oświaty wsparcia finansowego w zakresie organizacji olimpiad, konkursów, przeglądów oraz innych form współzawodnictwa i prezentacji osiągnięć uczniów na obszarze województwa lubelskiego, realizowanych w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2021 r. w celu wybrania i zarekomendowania Lubelskiemu Kuratorowi Oświaty przedsięwzięć spełniających warunki konkursu i kwalifikujących się do objęcia wsparciem finansowym.

W wyznaczonym terminie do Kuratorium Oświaty w Lublinie wpłynęło 11 ofert (zał. nr 1). W wyniku prac zespołu analizującego wnioski, wybrano i pozytywnie zarekomendowano Lubelskiemu Kuratorowi Oświaty 11 ofert, które spełniły formalne i merytoryczne warunki konkursu oraz uzyskały wymaganą punktację (zał. nr 2).

Wysokość przyznanego dofinansowania wynika z liczby uzyskanych punktów według zasady:
100 – 80 pkt – 100 % dofinansowania,
79 – 70 pkt – 90 % dofinansowania,
69 – 60 pkt – 80% dofinansowania.

Z uwagi na niewyczerpanie środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania, postanowiono przyznać wsparcie podmiotowi, którego wniosek uzyskał poniżej minimalnej liczby 60 punktów według zasady:
59 – 45 pkt – 20% dofinansowania.

UWAGA:
Przypominamy, że na podstawie pkt 16 Regulaminu udzielania wsparcia przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla szkół, przedszkoli i placówek systemu oświaty, objętych nadzorem pedagogicznym Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz dla jednostek samorządu terytorialnego w zakresie organizacji olimpiad, konkursów, przeglądów oraz innych form współzawodnictwa i prezentacji osiągnięć uczniów na obszarze województwa lubelskiego, organizowanych w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2021 r., podmioty, które otrzymały wsparcie Lubelskiego Kuratora Oświaty zobowiązane są do dostarczenia do Kuratorium Oświaty w Lublinie, w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników, zaktualizowanego harmonogramu i kosztorysu przedsięwzięcia oraz kopii udzielonego przez organ prowadzący pełnomocnictwa/upoważnienia do dokonywania czynności prawnych związanych z prowadzeniem jednostki, w tym do zawierania w imieniu organu prowadzącego umów.

 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-12-14 14:01:05
Data publikacji: 2020-12-14 14:01:24
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 2239