Ponadnarodowa mobilność uczniów - przedłużono termin aplikowania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
27 listopada 2020

 

Do 10 stycznia 2021 roku wydłużono termin składania formularzy zgłoszeniowych w ramach III naboru wniosków do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” zarządzanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Przypominamy o trwającym III naborze formularzy zgłoszeniowych do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, realizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt zakłada wyjazdy grup młodzieży wraz z opiekunami do krajów Unii Europejskiej i realizacja - wraz z uczniami szkoły goszczącej - przedsięwzięcia edukacyjnego z zakresu podstawy programowej dla wzmocnienia kompetencji kluczowych.

Wobec utrzymującej się pandemii COVID-19, rzutującej na proces przeprowadzania działań projektowych w sektorze edukacji, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji jako instytucja zarządzająca projektem, podjęła decyzję o wydłużeniu terminu składania formularzy zgłoszeniowych w ramach prowadzonego obecnie III naboru wniosków do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”.

Nowy termin składania formularzy zgłoszeniowych w systemie online FRSE trwa od 1 września 2020 r. do 10 stycznia 2021r. (godz. 23.59). Pozostałe zasady naboru pozostają bez zmian.

Szczegółowe informacje - power.frse.org.pl/ponadnarodowa-mobilnosc-uczniow/ponadnarodowa-mobilnosc-uczniow-konkurs-2020-nabor-3/

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-11-27 09:21:18
Data publikacji: 2020-11-27 09:22:02
Osoba sporządzająca dokument: Misiak Jolanta
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 818