Projekt Cyber ZASP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 października 2020

Uprzejmie informujemy, że Związek Artystów Scen Polskich ZASP realizuje projekt pt. Cyber ZASP. W trzech oddziałach Stowarzyszenia w Polsce: Poznaniu, Krakowie i Warszawie powstały trzy różne odsłony projektu.

W Poznaniu słuchowisko radiowe „Próba” będące ironicznym komentarzem rzeczywistości pierwszych dni pandemii. W Krakowie „Krakowski salon literacki on-line” przybliżający pracę najwybitniejszych polskich recytatorów (wystąpili m.in. Anna Polony, Jerzy Trela, Marian Dziędziel). W Warszawie powstała „Scena SPATiF on-line”, czyli nagrywane w domach i montowane przez twórców filmy, czytania performatywne, videoarty i minikoncerty.

Realizowane działania w ramach projektu można znaleźć pod adresami:

Powstała również aplikacja na smartfony Cyber ZASP, która jest dostępna w Google Play i App Store. W aplikacji znajdują się linki do wszystkich stron projektu oraz kont w mediach społecznościowych. Twórcy aplikacji mają nadzieję, że ich praca może zostać wykorzystana na lekcjach języka polskiego w czasie, kiedy żywy kontakt uczniów i nauczycieli z kulturą jest niemożliwy.

Aktywne linki do zarejestrowanych w ramach Projektu słuchowisk, czytań i recytacji, minispektakli i innych form teatralnych dostępne są na stronie internetowej : zasp.pl/cyber-zasp/

 

Galeria

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-10-22 15:21:51
Data publikacji: 2020-10-22 15:22:22
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Liczba odwiedzin: 296

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2020-10-27 07:47:10Brewczak AgnieszkaModyfikacja treściPoprzednia wersja
2020-10-27 07:45:50Brewczak AgnieszkaModyfikacja treściPoprzednia wersja