Jesteś tutaj: Strona główna / Szkoła i organ prowadzący / artykuł

X edycję Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
02 października 2020

Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie uprzejmie informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców zamierzają przeprowadzić w roku szkolnym 2020/2021 X edycję Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia organizowanego w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”.

Głównym celem Konkursu jest zwiększenie świadomości wśród młodzieży szkolnej na temat wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie, w szczególności poprzez pogłębienie wiedzy w zakresie prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia oraz ich znaczenia dla organizmu człowieka. Adresatami Konkursu w roku szkolnym 2020/2021 są szkoły podstawowe zlokalizowane na terenie wszystkich powiatów ze wszystkich województw w Polsce. Konkurs skierowany jest zarówno do szkół, które uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”, jak i do tych placówek, które nie realizują Programu.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie przez uczniów danej szkoły jest prawidłowe zgłoszenie placówki przez dyrektora szkoły do Komitetu Organizacyjnego. Zgłoszenia dokonuje się za pośrednictwem modułu rejestracji dostępnego w ramach Internetowego Systemu Konkursowego na stronie internetowej Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” - podstrona konkurs.trzymajforme.pl w terminie do 18 grudnia 2020 r.

Regulamin konkursu, który znajduje się w załączniku jest umieszczony również na stronie konkurs.trzymajforme.pl
 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-10-02 14:57:19
Data publikacji: 2020-10-02 14:57:55
Osoba sporządzająca dokument: Brewczak Agnieszka
Osoba wprowadzająca dokument: Sępoch Aleksandra
Liczba odwiedzin: 543