Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / artykuł

Razem chronimy środowisko! Konkurs dla szkół podstawowych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
21 maja 2020

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie wraz z Kuratorium Oświaty w Lublinie ogłasza konkurs pn. „Razem chronimy środowisko! Konkurs dla szkół podstawowych”.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych z województwa lubelskiego.

W związku z ogromnym zainteresowaniem, z jakim spotkał się w roku minionym konkurs „25 na piątkę z plusem!” zorganizowany dla uczczenia 25-lecia WFOŚiGW w Lublinie, Zarząd Funduszu podjął decyzję o kontynuacji tej formy wsparcia edukacji ekologicznej w roku 2020.

Przypomnijmy, iż nagrodę główną we wspomnianym konkursie stanowiło wyposażenie pracowni biologicznej zgodne z warunkami realizacji podstawy programowej dla przedmiotu biologia. 17 grudnia 2018 roku, na uroczystej gali podsumowującej konkurs, 25 nagrodzonych szkół odebrało z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezesa Zarządu WFOŚiGW czeki o wartości 35 tysięcy złotych.

Nagrodę w tegorocznym konkursie stanowi dofinansowanie w wysokości do 14 tys. zł brutto zakupu wyposażenia do pracowni biologicznej w szkołach, których uczniowie przygotują najlepsze filmy. Do wygrania jest 25 takich nagród!

Chcemy, aby wsparcie na doposażenie pracowni otrzymało jak najwięcej szkół, dlatego decyzją Zarządu WFOŚiGW w Lublinie, w tegorocznej edycji konkursu udziału nie mogą wziąć szkoły, które uzyskały tytuł laureata konkursu „25 na piątkę z plusem”.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i do udziału w konkursie! Szczegóły na stronie www http://www.wfos.lublin.pl/aktualnosci/konkurs-pn-razem-chronimy-srodowisko-konkurs-dla-szkol-podstawowych.html

Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca 2020 r. a na prace konkursowe do 30 października br. Zgłoszenia prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres zamosc@kuratorium.lublin.pl; równolegle, oryginały stosownych formularzy, przesyłamy pocztą tradycyjną na adres: Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu, ul. Lwowska 19, 22-400 Zamość, bądź (jeśli to dla Państwa wygodniejsze) zgodnie z właściwością terytorialną.

Osobą do kontaktu w sprawie ewentualnych wątpliwości jest starszy wizytator Barbara Krawczyk, adres e-mail: barbara.krawczyk@kuratorium.lublin.pl, tel. 84 638 57 43 w. 22

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2020-05-21 10:00:22
Data publikacji: 2020-05-21 10:00:28
Osoba sporządzająca dokument: Noskowicz Dariusz
Osoba wprowadzająca dokument: Noskowicz Dariusz
Liczba odwiedzin: 1865