Jesteś tutaj: Strona główna / Rodzice i uczniowie / Rekrutacja / artykuł

Komunikat w sprawie terminu składania oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej/ gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty/ gimnazjalnego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
13 czerwca 2019

 W związku ze zmianą terminu zakończenia roku szkolnego w dniu 19 czerwca 2019 roku i pytaniami dotyczącymi składania świadectw ukończenia szkoły podstawowej / gimnazjum oraz zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty / gimnazjalnego oraz wyznaczonym terminem uzupełnienia wniosku o przyjęcie do szkoły od 21 czerwca 2019 r. w załączniku nr 1 Zarządzenia Lubelskiego Kuratora Oświaty Nr 5 z dnia 28 stycznia 2019 r. Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych publicznych szkół ponadgimnazjalnych i klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych, na terenie województwa lubelskiego - pkt 5 (dotyczy kandydatów, którzy nie podlegają rekrutacji elektronicznej oraz kandydatów rekrutujących się indywidualnie w systemie elektronicznym), dyrektor szkoły może przyjmować dokumenty kandydata do szkoły od dnia 19 czerwca 2019 r.
Przedłożenie przez rodzica kandydata lub kandydata pełnoletniego oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej/ gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty/ gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej/ ponadgimnazjalnej, a w przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu, zgodnie z terminem określonym w harmonogramie czynności w postępowaniu rekrutacyjnym przewidziane jest do 08 lipca 2019 r. do godz. 14.00.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2019-06-13 10:31:22
Data publikacji: 2019-06-13 10:36:27
Osoba sporządzająca dokument: Podkańska Ewa
Osoba wprowadzająca dokument: Denejko Elżbieta
Liczba odwiedzin: 5202