Jesteś tutaj: Strona główna / Konferencje i spotkania / OGŁOSZENIA / artykuł

Bezpłatne szkolenia w projekcie "Profesjon@lny Trener"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
10 lutego 2011

Projekt "Profesjon@lny Trener" adresowany jest do nauczycieli z terenu województwa lubelskiego, szczególnie do kobiet, nauczycieli z terenów wiejskich oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych. Ma na celu podniesienie wiedzy i umiejętności trenerskich, szczególnie w zakresie szkolenia na odległość.

Szkolenie jest bezpłatne i obejmuje:

  1. 100-godzinny kurs z modułami takimi jak: wyjazd do Centrum Kształcenia na Odległość, tożsamość trenera, komunikacja interpersonalna, sytuacje trudne, planowanie i ewaluacja szkolenia, metodyka szkoleń, proces grupowy, poruszanie się po szkoleniowym rynku pracy, kurs na platformie e-learningowej.
  2. 22-godzinne szkolenie e-Nauczanie (propedeutyka metodyki e-nauczania, cele, treści i metody e-nauczania, wybrane środki dydaktyczne oraz przygotowanie do tworzenia e-kursu)

Organizatorem szkolenia jest firma LECHAA CONSULTING Sp. z o.o. z Lublina., a projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Działania 9.4 "Wysoko wykalifikowane kadry systemu oświaty oraz z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Zgloszenie uczestnictwa w szkoleniu na stronach organizatora

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: Kuratorium Oświaty w Lublinie
Data utworzenia: 2011-02-10 13:24:32
Data publikacji: 2011-02-11 13:05:07
Osoba sporządzająca dokument: Kozłowski Ryszard
Osoba wprowadzająca dokument: Misiak Jolanta
Liczba odwiedzin: 1