Wykaz szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego

Powiat:
Gmina:
Rodzaj:
Poziom kształcenia:
Typ placówki:
Znajdź:
Strona <<  [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] >>  
Radzyński Wohyń Szkoła Podstawowa w Bezwoli Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Grzywaczewska Irena Bezwola Grabówka 1 21-310 Bezwola 0-83 353 00 51 naszab@wp.pl Gmina Wohyń
Radzyński Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa w Białce Tabara Małgorzata 49a 21-300 Radzyń Podlaski 0833525116 0833525116 spbialka@radzynpodlaski.pl
Zamojski Zamość Szkoła Podstawowa w Białowoli Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Radlińska Bożena Białowola 20 22-400 Białowola 84-671 38 12 846713812 spbialowola@op.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego "Dobra Szkoła"
Świdnicki Trawniki Szkoła Podstawowa w Biskupicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kuśmierzak Teresa Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach Piłsudskiego 15 21-044 Trawniki (0-81) 585 90 03 (0-81) 585 90 03 zpobatory@poczta.fm Gmina Trawniki
Kraśnicki Urzędów Szkoła Podstawowa w Bobach Kolonii Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Barcikowski Jerzy Boby Kolonia 75 23-250 Urzędów (81) 822 73 61 (81) 822 73 61 szkb@wp.pl Gmina Urzędów
Rycki Ryki Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Filipek Wojciech Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach Rynek 1 00-500 Ryki (0-81) 865 89 05 zpobobrowniki@wp.pl Gmina Ryki
Rycki Ryki Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Filipek Wojciech Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach Rynek 1 00-500 Ryki (0-81) 865 89 05 zpobobrowniki@wp.pl
Puławski Kazimierz Dolny Szkoła Podstawowa w Bochotnicy Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Pisula Andrzej Bochotnica, ul. Zamłynie 1 24-120 Kazimierz Dolny (0-81) 88 28 464 81 8828464 sp-bochotnica-apisula@oswiata.org.pl Gmina Kazimierz Dolny
Zamojski Szczebrzeszyn Szkoła Podstawowa w Bodaczowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Rokosz Barbara Bodaczów 501 22-460 Szczebrzeszyn 084 682 16 26 0846821626 sp.bodaczow@wp.pl Gmina Szczebrzeszyn
Lubelski Garbów Szkoła Podstawowa w Bogucinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Wójcik Anna 64 21-080 Garbów 81-501 80 61 81-5018061 spbogucin@gmail.com Gmina Garbów
Puławski Puławy Szkoła Podstawowa w Borowej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Aftyka Beata 9A 24-100 Puławy (0-81) 883 02 07 (0-81) 883 02 07 sborowa@poczta.fm Gmina Puławy
Zamojski Zamość Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Ptak Krystyna Borowina Sitniecka 49 22-400 Zamość 084-616 69 08 spborsit@gazeta.pl Gmina Zamość
Opolski Łaziska Szkoła Podstawowa w Braciejowicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Michalik Anna Braciejowice 137 24-335 Łaziska 81 828 41 87 81 828 41 87 spbraciejowice@o2.pl Gmina Łaziska
Radzyński Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Luty Ewa Branica Radzyńska 36A 21-300 Radzyń Podlaski 0-83 352 83 56 0-83 352 83 56 spbranica@radzynpodlaski.pl Gmina Radzyń Podlaski
Puławski Puławy Szkoła Podstawowa w Bronowicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Gawidziel Elżbieta Bronowice 148 24-100 Puławy 81 880 52 18 81 880 52 18 spbronowice@interia.pl Gmina Puławy
Lubartowski Lubartów Szkoła Podstawowa w Brzezinach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Jędryszka Krystyna 168 21-100 Lubartów (0-81) 855 27 79 brak spbrzeziny@op.pl Gmina Lubartów
Rycki Stężyca Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Brzeźce 3 08-540 Stężyca (0-81) 866 30 22 brak Gmina Stężyca
Lubartowski Niedźwiada Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kalinowska Marta Brzeźnica Bychawska 123 21-104 Niedźwiada (0-81) 851 25 04 (081)8512504 brzeznica.bychawska@poczta.fm Gmina Niedźwiada
Lubartowski Niedźwiada Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Krupa Anna Brzeźnica Książęca 24 21-104 Niedźwiada (0-81) 851 34 02 (0-81) 851 34 02 brzeznica.ksiazeca@poczta.fm Gmina Niedźwiada
Lubartowski Serniki Szkoła Podstawowa w Brzostówce Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Krzewska Małgorzata Brzostówka 88 21-107 Serniki (0-81) 851 06 34 brak brzostowka.szkola@wp.pl Gmina Gmina Serniki
Radzyński Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa w Brzostówcu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Potęga Waldemar 72 21-300 Radzyń Podlaski 0-83 352 45 42 0-83 352 45 42 spbrzostowiec@o2.pl Gmina Radzyń Podlaski
Radzyński Kąkolewnica Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Chmielewska Iwona Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej Brzozowica Duża 83 21-302 Kąkolewnica 83 372 34 06 83 372 34 06 brzozo83@wp.pl Gmina Kąkolewnica
Radzyński Komarówka Podlaska Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Karpińska Małgorzata 1 21-311 Komarówka Podlaska 0-83 353 53 49, 602761373 malkarpik@tlen.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Szkoła Blisko Domu
Biłgorajski Biłgoraj Szkoła Podstawowa w Bukowej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kowal Teresa Bukowa 98 23-400 Biłgoraj 084-641 88 55 - ciosmy1@o2.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych
Chełmski Sawin Szkoła Podstawowa w Bukowie Wielkiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Misiura Małgorzata Bukowa Wielka 34 22-107 Sawin 0-82 567 26 05 0-82 567 26 05 spbukowa@op.pl Gmina Sawin
Biłgorajski Biszcza Szkoła Podstawowa w Bukowinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Klecha Irena Bukowina 60 23-425 Biszcza 084 685 63 23 084 685 63 23 bukowina.sp@op.pl Gmina Biszcza
Łukowski Wojcieszków Szkoła Podstawowa w Burcu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Łucjan Kazimiera 30 21-411 Wojcieszków (0-25) 755 99 72 brak lucjanka@wp.pl Stowarzyszenia Wiejskie Stowarzyszenie Oświatowo-Kulturalne "Przymierze"
Lubelski Bychawa Szkoła Podstawowa w Bychawie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Tudrujek Małgorzata Szkolna 8 23-100 Bychawa (0-81) 566 01 42 (0-81) 566 01 42 sekretariat@sp.bychawa.pl Gmina Bychawa
Świdnicki Piaski Szkoła Podstawowa w Bystrzejowicach Pierwszych Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Gałan Krzysztof Zespół Szkół w Bystrzejowicach Bystrzejowice 89 21-050 Piaski (0-81) 581 02 13 0-81) 581 02 13 zs.bystrzejowice@wp.pl Gmina Piaski
Łukowski Trzebieszów Szkoła Podstawowa w Celinach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Staniak Andrzej Celiny 86 21-404 Trzebieszów (0-25) 797 48 88 (025) 797 48 88 celiny@op.pl Gmina Trzebieszów
Łęczyński Spiczyn Szkoła Podstawowa w Charlężu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Żerebiec Mirosław Charlęż Kolonia 17 21-077 Spiczyn (81) 757 70 45 817577045 zerebiec@wp.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Oświatowe "CJZ"
Krasnostawski Żółkiewka Szkoła Podstawowa w Chłaniowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Magier Marta Chłaniów 38 22-335 Żółkiewka 0-84 68 32 201 0-84 68 32 201 spchlaniow1@wp.pl Gmina Żółkiewka
Biłgorajski Łukowa Szkoła Podstawowa w Chmielku Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Sokal Zbigniew Chmielek 81 23-412 Łukowa 084 685 51 65 084 685 51 65 sp-chmielek@kki.pl Gmina Łukowa
Lubelski Wojciechów Szkoła Podstawowa w Chmielniku Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Czerwiec Paweł Chmielnik 2 24-204 Wojciechów (0-81) 517 11 05 (0-81) 517 11 05 spchmielnik@belzyce.pl Gmina Bełżyce
Opolski Chodel Szkoła Podstawowa w Chodlu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Łomicz Iwona Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu Szkolna 19 24-350 Chodel (0-81) 829 10 24 (0-81) 829 10 30 spchodel@poczta.wp.pl Gmina Chodel
Tomaszowski Jarczów Szkoła Podstawowa w Chodywańcach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Zawiślak Wiesław Chodywańce 46 22-664 Jarczów 084 663 45 78 szkola.chod@o2.pl Gmina Jarczów
Opolski Józefów nad Wisłą Szkoła Podstawowa w Chruślinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Muszkiewicz Mieczysław Chruślina 108 24-340 Józefów nad Wisłą (0-81) 822 73 20 (0-81) 822 73 20 ekoszkola-chruslina@go2.pl Gmina Józefów nad Wisłą
Bialski Biała Podlaska Szkoła Podstawowa w Ciciborze Dużym Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Adach Sławomir Cicibór Duży 1 21-500 Biała Podlaska 83 342 12 17 83 342 12 17 spcd@poczta.fm Gmina Biała Podlaska
Łęczyński Łęczna Szkoła Podstawowa w Ciechankach Łęczyńskich Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Bosak Halina 13 21-010 Łęczna (0-81) 752 09 73 (081)7520973 szkolaciechanki@list.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Edukacyjne "Żak"
Lubelski Niemce Szkoła Podstawowa w Ciecierzynie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Studniewski Mirosław Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie Ciecierzyn 121 21-003 Ciecierzyn (0-81) 75 61 310; (0-81) 756 37 65 zpo2@o2.pl Gmina Niemce
Łęczyński Cyców Szkoła Podstawowa w Cycowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Rutkowski Zbigniew Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie Chełmska 44 21-070 Cyców 825677009 825677500 szkola@zs-cycow.pl Gmina Cyców
Tomaszowski Tyszowce Szkoła Podstawowa w Czartowczyku Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Zezula Elżbieta Czartowczyk 8 22-630 Tyszowce 084 661 96 61 spczartowczyk@vp.pl Gmina Tyszowce
Radzyński Czemierniki Szkoła Podstawowa w Czemiernikach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Buda Anna Zespół Szkół w Czemiernikach Kocka 45 21-306 Czemierniki 0-83 351 30 04 0-83 311 60 51 sp_czemierniki@wp.pl Gmina Czemierniki
Rycki Kłoczew Szkoła Podstawowa w Czernicu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Beczek-Kostyra Teresa Zespół Szkół w Czernicu Czernic 95 08-550 Czernic 257543299 257543299 czernic@vp.pl Gmina Kłoczew
Chełmski Kamień Szkoła Podstawowa w Czerniejowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Ośko Edyta Czerniejów 8 22-113 Kamień 0-82 567 15 72 0-82 567-15-72 czerniejow@interia.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Czerniejów, Stowarzyszenie na Rzecz Inicjatyw Lokalnych
Lubelski Jabłonna Szkoła Podstawowa w Czerniejowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Zarzecka Maria Czermiejów 130 23-114 Jabłonna (0-81) 561 05 16 081 5610516 spczerniejow130@interia.pl Gmina Jabłonna
Biłgorajski Turobin Szkoła Podstawowa w Czernięcinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Sikora Małgorzata Czernięcin 159 23-465 Turobin 084-683 31 26 0846833126 spczerniecin@o2.pl Gmina Turobin
Puławski Nałęczów Szkoła Podstawowa w Czesławicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Góral Zofia Czesławice 13 24-150 Nałęczów 81 503 77 59 81 503 77 59 spczeslawice@tlen.pl Gmina Nałęczów
Lubelski Niedrzwica Duża Szkoła Podstawowa w Czółnach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kłos Alina Czółna 103 24-220 Niedrzwica Duża (0-81) 517 50 35 (0-81) 517 50 35 spczolna@wp.pl Gmina Niedrzwica Duża
Chełmski Sawin Szkoła Podstawowa w Czułczycach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kuryluk Anna Czułczyce 71 22-107 Sawin 0-82 567 44 06 825674406 spczulczyce@sawin.pl Gmina Sawin