Wykaz szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego

Powiat:
Gmina:
Rodzaj:
Poziom kształcenia:
Typ placówki:
Znajdź:
Strona <<  [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] >>  
Świdnicki Świdnik Szkoła Podstawowa Specjalna w Świdniku Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży specjalne Michniewicz Beata Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świdniku C.K. Norwida 4 21-040 Świdnik 534288466; (81) 468 89 45 (81) 468 89 45 sosw.swidnik@wp.pl Powiat ziemski ŚWIDNICKI
Tomaszowski Tomaszów Lubelski Szkoła Podstawowa Specjalna w Tomaszowie Lubelskim Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży specjalne Kania Roman Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tomaszowie Lubelskim Wesoła 1 22-600 Tomaszów Lubelski (0-84) 665 94 40 (0-84) 665 94 40 soswtl@poczta.onet.pl Powiat ziemski TOMASZOWSKI
Bialski Piszczac Szkoła Podstawowa Specjalna w Zalutyniu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży specjalne Bożena Guz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zalutyniu Zalutyń 25 21-530 Piszczac (0-83) 377 80 22 (0-83) 377 80 22 SOSW.Zalutyn@interia.pl Gmina Piszczac
Lubelski Niedrzwica Duża Szkoła Podstawowa Specjalna w Załuczu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży specjalne Gutek Justyna Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu 59 24-220 Niedrzwica Duża (0-81) 511 60 01 (0-81) 511 60 01 sosw.zalucze@interia.pl Powiat ziemski LUBELSKI
Hrubieszowski Mircze Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Małków, Kol. Małków, Górka, Kol. Kryłów w Małkowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Warchał Maria Małków 39 22-530 Mircze 084 651 91 82 846519182 Stowarzyszenia Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Małków, Kol. Małków, Kol. Kryłów
Hrubieszowski Mircze Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice w Szychowicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Jabłońska Zdzisława Szychowice, ul. Parkowa 39 22-530 Mircze 084 651 02 41 084 651 02 41 sp_szychowice@wp.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Szychowice
M. Chełm M. Chełm Szkoła Podstawowa w nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Anchimowicz Barbara Wyszyńskiego 15 22-100 Chełm 82 560 39 28 82 560 39 28 sp4@sp4.chelm.pl Gmina Miejska Chełm
Opolski Józefów nad Wisłą Szkoła Podstawowa w Starych Boiskach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Uzarek Grażyna Stare Boiska 33 24-340 Józefów nad Wisłą (0-81) 828 60 06 (0-81) 828 60 06 spboiska@op.pl Gmina Józefów nad Wisłą
Rycki Kłoczew Szkoła Podstawowa w Starym Zadybiu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kieliszek Ireneusz Zadybie Stare 118 08-550 kłoczew (0-25) 754 30 32 25 7543032 sp1plmwwazadst@wp.pl Gmina Kłoczew
Lubartowski Abramów Szkoła Podstawowa w Abramowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Janek Iwona Zespół Szkolno-Przedszkolny w Abramowie 22 Lipca 31 21-143 Abramów (0-81) 852 50 25 081-8525025 sp-abramow@o2.pl Gmina Abramów
Łukowski Adamów Szkoła Podstawowa w Adamowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Grochowski Janusz Szkolna 4a 21-412 Adamów (0-25) 755 31 12 (0-25) 755 31 12 psp.adamow@wp.pl Gmina Adamów
Biłgorajski Aleksandrów Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Wszoła Lucyna Aleksandrów Pierwszy 104 23-408 Aleksandrów 846875020 84 687 50 20 spaleksandrow@op.pl Gmina Aleksandrów
Łukowski Krzywda Szkoła Podstawowa w Anielinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Pogonowska Grażyna Anielin 71 21-470 Krzywda (0-25) 755 10 45 brak spanielin@op.pl Gmina Krzywda
Lubartowski Lubartów Szkoła Podstawowa w Annoborze Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Małyska Agnieszka 69 21-100 Lubartów (0-81) 855 51 18 (0-81) 8555118 spannobor@wp.pl Gmina Lubartów
Zamojski Komarów-Osada Szkoła Podstawowa w Antoniówce Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Żybura Elżbieta Antoniówka 78 22-435 Komarów 084 615 3294 084 615 3294 spajp2@op.pl Gmina Komarów-Osada
Biłgorajski Obsza Szkoła Podstawowa w Babicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Wiatrowska Anna Babice 108A 23-413 Obsza 084 689 10 39 84 6891039 szkolabab@o2.pl Gmina Obsza
Lubelski Bełżyce Szkoła Podstawowa w Babinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Rodak Janusz Babin 147 24-200 Bełżyce (0-81) 517 23 68 (081) 516 28 54 szkolababin@gazeta.pl Gmina Bełżyce
Łukowski Wola Mysłowska Szkoła Podstawowa w Baczkowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży specjalne Smurzewska Jolanta Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Baczkowie Baczków 32B 21-426 Wola Mysłowska (0-25) 629 09 62 (0-25) 629 20 03 soszw_baczkow@o2.pl Powiat ziemski ŁUKOWSKI
Puławski Baranów Szkoła Podstawowa w Baranowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Wiącek Piotr Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baranowie Szkolna 2 24-105 Baranów 81 8834965 81 8834965 spbaranow@poczta.onet.pl Gmina Baranów
Tomaszowski Bełżec Szkoła Podstawowa w Bełżcu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Przednowek Alina Świerczewskiego 75 22-670 Bełżec 084 665 24 24 084 665 24 24 belzec_sp@wp.pl Gmina Bełżec
Bialski Zalesie Szkoła Podstawowa w Berezówce Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Sobolewska Katarzyna Berezówka 26 21-512 Zalesie 833759078 833759078 spberezowka@poczta.fm Stowarzyszenia Stowarzyszenie "Za rzeką Krzną"
Chełmski Siedliszcze Szkoła Podstawowa w Bezku Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Chomacka Marta Bezek 59 59 22-130 Siedliszcze 0-82 569 16 71 082 5691671 sp_bezek@wp.pl Gmina Siedliszcze
Radzyński Wohyń Szkoła Podstawowa w Bezwoli Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Grzywaczewska Irena Bezwola Grabówka 1 21-310 Bezwola 0-83 353 00 51 naszab@wp.pl Gmina Wohyń
Radzyński Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa w Białce Tabara Małgorzata 49a 21-300 Radzyń Podlaski 0833525116 0833525116 spbialka@radzynpodlaski.pl
Zamojski Zamość Szkoła Podstawowa w Białowoli Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Radlińska Bożena Białowola 20 22-400 Białowola 084-671 38 12 0846713812 spbialowola@op.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego "Dobra Szkoła"
Świdnicki Trawniki Szkoła Podstawowa w Biskupicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kuśmierzak Teresa Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach Piłsudskiego 15 21-044 Trawniki (0-81) 585 90 03 (0-81) 585 90 03 zpobatory@poczta.fm Gmina Trawniki
Kraśnicki Urzędów Szkoła Podstawowa w Bobach Kolonii Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Barcikowski Jerzy Boby Kolonia 75 23-250 Urzędów (81) 822 73 61 (81) 822 73 61 szkb@wp.pl Gmina Urzędów
Rycki Ryki Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Filipek Wojciech Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach Rynek 1 00-500 Ryki (0-81) 865 89 05 zpobobrowniki@wp.pl Gmina Ryki
Rycki Ryki Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Filipek Wojciech Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach Rynek 1 00-500 Ryki (0-81) 865 89 05 zpobobrowniki@wp.pl
Puławski Kazimierz Dolny Szkoła Podstawowa w Bochotnicy Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Pisula Andrzej Bochotnica, ul. Zamłynie 1 24-120 Kazimierz Dolny (0-81) 88 28 464 81 8828464 sp-bochotnica-apisula@oswiata.org.pl Gmina Kazimierz Dolny
Zamojski Szczebrzeszyn Szkoła Podstawowa w Bodaczowie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Rokosz Barbara Bodaczów 501 22-460 Szczebrzeszyn 084 682 16 26 0846821626 sp.bodaczow@wp.pl Gmina Szczebrzeszyn
Lubelski Garbów Szkoła Podstawowa w Bogucinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Wójcik Anna 64 21-080 Garbów 81-501 80 61 81-5018061 spbogucin@gmail.com Gmina Garbów
Puławski Puławy Szkoła Podstawowa w Borowej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Aftyka Beata 9A 24-100 Puławy (0-81) 883 02 07 (0-81) 883 02 07 sborowa@poczta.fm Gmina Puławy
Zamojski Zamość Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Ptak Krystyna Borowina Sitniecka 49 22-400 Zamość 084-616 69 08 0846166908 spborsit@gazeta.pl Gmina Zamość
Opolski Łaziska Szkoła Podstawowa w Braciejowicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Michalik Anna Braciejowice 137 24-335 Łaziska 81 828 41 87 81 828 41 87 spbraciejowice@o2.pl Gmina Łaziska
Radzyński Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Luty Ewa Branica Radzyńska 36A 21-300 Radzyń Podlaski 0-83 352 83 56 0-83 352 83 56 spbranica@radzynpodlaski.pl Gmina Radzyń Podlaski
Puławski Puławy Szkoła Podstawowa w Bronowicach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Abramek Mariola Bronowice 148 24-100 Puławy 81 880 52 18 81 880 52 18 spbronowice@interia.pl Gmina Puławy
Lubartowski Lubartów Szkoła Podstawowa w Brzezinach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Jędryszka Krystyna 168 21-100 Lubartów (0-81) 855 27 79 brak spbrzeziny@op.pl Gmina Lubartów
Rycki Stężyca Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Brzeźce 3 08-540 Stężyca (0-81) 866 30 22 brak Gmina Stężyca
Lubartowski Niedźwiada Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kalinowska Marta Brzeźnica Bychawska 123 21-104 Niedźwiada (0-81) 851 25 04 (081)8512504 brzeznica.bychawska@poczta.fm Gmina Niedźwiada
Lubartowski Niedźwiada Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Krupa Anna Brzeźnica Książęca 24 21-104 Niedźwiada (0-81) 851 34 02 (0-81) 851 34 02 brzeznica.ksiazeca@poczta.fm Gmina Niedźwiada
Lubartowski Serniki Szkoła Podstawowa w Brzostówce Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Krzewska Małgorzata Brzostówka 88 21-107 Serniki (0-81) 851 06 34 brak brzostowka.szkola@wp.pl Gmina Gmina Serniki
Radzyński Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa w Brzostówcu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Potęga Waldemar 72 21-300 Radzyń Podlaski 0-83 352 45 42 0-83 352 45 42 spbrzostowiec@o2.pl Gmina Radzyń Podlaski
Radzyński Kąkolewnica Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Chmielewska Iwona Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej Brzozowica Duża 83 21-302 Kąkolewnica 0-83 372 34 06 083 372 34 06 brzozo83@wp.pl Gmina Kąkolewnica
Radzyński Komarówka Podlaska Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Karpińska Małgorzata 1 21-311 Komarówka Podlaska 0-83 353 53 49, 602761373 malkarpik@tlen.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Szkoła Blisko Domu
Biłgorajski Biłgoraj Szkoła Podstawowa w Bukowej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Kowal Teresa Bukowa 98 23-400 Biłgoraj 084-641 88 55 - ciosmy1@o2.pl Stowarzyszenia Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych
Chełmski Sawin Szkoła Podstawowa w Bukowie Wielkiej Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Misiura Małgorzata Bukowa Wielka 34 22-107 Sawin 0-82 567 26 05 0-82 567 26 05 spbukowa@op.pl Gmina Sawin
Biłgorajski Biszcza Szkoła Podstawowa w Bukowinie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Klecha Irena Bukowina 60 23-425 Biszcza 084 685 63 23 084 685 63 23 bukowina.sp@op.pl Gmina Biszcza
Łukowski Wojcieszków Szkoła Podstawowa w Burcu Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Łucjan Kazimiera 30 21-411 Wojcieszków (0-25) 755 99 72 brak lucjanka@wp.pl Stowarzyszenia Wiejskie Stowarzyszenie Oświatowo-Kulturalne "Przymierze"
Lubelski Bychawa Szkoła Podstawowa w Bychawie Szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży (bez specjalnych) Tudrujek Małgorzata Szkolna 8 23-100 Bychawa (0-81) 566 01 42 (0-81) 566 01 42 sekretariat@sp.bychawa.pl Gmina Bychawa