Wykaz szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego


Powiat:
Gmina:
Rodzaj:
Poziom kształcenia:
Typ placówki:
Znajdź:
Strona <<  [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] >>  
Lp. Powiat
Gmina
Placówka
Patron
Dyrektor
Adres Telefon
Fax
E-mail
www
Organ prowadzący
1 Rycki
Stężyca
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach

Dyrektor:
Brzeźce 3 08-540 Stężyca tel.: (0-81) 866 30 22
fax: brak
email:
www:  
Gmina Stężyca 
2 Lubartowski
Niedźwiada
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej
Bohaterów Powstania Warszawskiego
Dyrektor: Kalinowska Marta
Brzeźnica Bychawska 123 21-104 Niedźwiada tel.: (0-81) 851 25 04
fax: (081)8512504
email: brzeznica.bychawska@poczta.fm
www: http://spbb.niedzwiada.pl/ 
Gmina Niedźwiada 
3 Lubartowski
Niedźwiada
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej

Dyrektor: Krupa Anna
Brzeźnica Książęca 24 21-104 Niedźwiada tel.: (0-81) 851 34 02
fax: (0-81) 851 34 02
email: brzeznica.ksiazeca@poczta.fm
www: http://spbk.niedzwiada.pl 
Gmina Niedźwiada 
4 Lubartowski
Serniki
Szkoła Podstawowa w Brzostówce
Jana Pawła II
Dyrektor: Krzewska Małgorzata
Brzostówka 88 21-107 Serniki tel.: (0-81) 851 06 34
fax: brak
email: brzostowka.szkola@wp.pl
www: http://spbrzostowka.pl 
Gmina Gmina Serniki 
5 Radzyński
Radzyń Podlaski
Szkoła Podstawowa w Brzostówcu

Dyrektor: Potęga Waldemar
72 21-300 Radzyń Podlaski tel.: 0-83 352 45 42
fax: 0-83 352 45 42
email: spbrzostowiec@o2.pl
www: http://www.szkolabrzostowiec.republika.pl 
Gmina Radzyń Podlaski 
6 Radzyński
Kąkolewnica
Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej
Jana Pawła II
Dyrektor: Chmielewska Iwona
Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej
Brzozowica Duża 83 21-302 Kąkolewnica tel.: 83 372 34 06
fax: 83 372 34 06
email: brzozo83@wp.pl
www: http://brzozowicaduza.szkolna.net 
Gmina Kąkolewnica 
7 Radzyński
Komarówka Podlaska
Szkoła Podstawowa w Brzozowym Kącie

Dyrektor: Karpińska Małgorzata
1 21-311 Komarówka Podlaska tel.: 0-83 353 53 49, 602761373
fax:
email: malkarpik@tlen.pl
www:  
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Szkoła Blisko Domu 
8 Biłgorajski
Biłgoraj
Szkoła Podstawowa w Bukowej
ks.Jerzego Popiełuszki
Dyrektor: Kowal Teresa
Bukowa 98 23-400 Biłgoraj tel.: 084-641 88 55
fax: -
email: ciosmy1@o2.pl
www: http://www.szkolawbukowej.pl 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych 
9 Chełmski
Sawin
Szkoła Podstawowa w Bukowie Wielkiej
Marii Konopnickiej
Dyrektor: Misiura Małgorzata
Bukowa Wielka 34 22-107 Sawin tel.: 0-82 567 26 05
fax: 0-82 567 26 05
email: spbukowa@op.pl
www: http://www.spbukowa.sawin.pl 
Gmina Sawin 
10 Biłgorajski
Biszcza
Szkoła Podstawowa w Bukowinie

Dyrektor: Klecha Irena
Bukowina 60 23-425 Biszcza tel.: 084 685 63 23
fax: 084 685 63 23
email: bukowina.sp@op.pl
www: http://sp-bukowina.waw.pl 
Gmina Biszcza 
11 Łukowski
Wojcieszków
Szkoła Podstawowa w Burcu

Dyrektor: Łucjan Kazimiera
30 21-411 Wojcieszków tel.: (0-25) 755 99 72
fax: brak
email: lucjanka@wp.pl
www:  
Stowarzyszenia Wiejskie Stowarzyszenie Oświatowo-Kulturalne "Przymierze" 
12 Lubelski
Bychawa
Szkoła Podstawowa w Bychawie

Dyrektor: Tudrujek Małgorzata
Szkolna 8 23-100 Bychawa tel.: (0-81) 566 01 42
fax: (0-81) 566 01 42
email: sekretariat@sp.bychawa.pl
www: http://www.sp.bychawa.pl 
Gmina Bychawa 
13 Łukowski
Trzebieszów
Szkoła Podstawowa w Celinach
Heleny Mniszkówny
Dyrektor: Staniak Andrzej
Celiny 86 21-404 Trzebieszów tel.: (0-25) 797 48 88
fax: (025) 797 48 88
email: celiny@op.pl
www: http://celiny.republika.pl 
Gmina Trzebieszów 
14 Łęczyński
Spiczyn
Szkoła Podstawowa w Charlężu
im. Marii Konopnickiej
Dyrektor: Żerebiec Mirosław
Charlęż Kolonia 17 21-077 Spiczyn tel.: (81) 757 70 45
fax: 817577045
email: zerebiec@wp.pl
www: http://www.spcharlez.pl 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Oświatowe "CJZ" 
15 Krasnostawski
Żółkiewka
Szkoła Podstawowa w Chłaniowie
im. Ofiar II Wojny Światowej
Dyrektor: Magier Marta
Chłaniów 38 22-335 Żółkiewka tel.: 0-84 68 32 201
fax: 0-84 68 32 201
email: spchlaniow1@wp.pl
www: http://chlaniow.szkola.pl/ 
Gmina Żółkiewka 
16 Biłgorajski
Łukowa
Szkoła Podstawowa w Chmielku
por. Edward Błaszczak ps. "Grom"
Dyrektor: Sokal Zbigniew
Chmielek 81 23-412 Łukowa tel.: 084 685 51 65
fax: 084 685 51 65
email: sp-chmielek@kki.pl
www: http://www.sp-chmielek.pl 
Gmina Łukowa 
17 Lubelski
Wojciechów
Szkoła Podstawowa w Chmielniku

Dyrektor: Czerwiec Paweł
Chmielnik 2 24-204 Wojciechów tel.: (0-81) 517 11 05
fax: (0-81) 517 11 05
email: spchmielnik@belzyce.pl
www: http://www.spchmielnik.belzyce.pl 
Gmina Bełżyce 
18 Opolski
Chodel
Szkoła Podstawowa w Chodlu
ks. Jana Twardowskiego
Dyrektor: Łomicz Iwona
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu
Szkolna 19 24-350 Chodel tel.: (0-81) 829 10 24
fax: (0-81) 829 10 30
email: spchodel@poczta.wp.pl
www: http://spchodel.edupage.org/ 
Gmina Chodel 
19 Tomaszowski
Jarczów
Szkoła Podstawowa w Chodywańcach
brak
Dyrektor: Zawiślak Wiesław
Chodywańce 46 22-664 Jarczów tel.: 084 663 45 78
fax:
email: szkola.chod@o2.pl
www:  
Gmina Jarczów 
20 Opolski
Józefów nad Wisłą
Szkoła Podstawowa w Chruślinie
Powstańców Styczniowych
Dyrektor: Muszkiewicz Mieczysław
Chruślina 108 24-340 Józefów nad Wisłą tel.: (81) 822 73 20
fax: (81) 822 73 20
email: ekoszkola-chruslina@go2.pl
www: http://www.spchruslina.pl 
Gmina Józefów nad Wisłą 
21 Bialski
Biała Podlaska
Szkoła Podstawowa w Ciciborze Dużym
Marii Konopnickiej
Dyrektor: Adach Sławomir
Cicibór Duży 1 21-500 Biała Podlaska tel.: 83 342 12 17
fax: 83 342 12 17
email: spcd@poczta.fm
www: http://www.spcicibor.blogspot.com 
Gmina Biała Podlaska 
22 Łęczyński
Łęczna
Szkoła Podstawowa w Ciechankach Łęczyńskich
Związku Walki Młodych
Dyrektor: Bosak Halina
13 21-010 Łęczna tel.: (0-81) 752 09 73
fax: (081)7520973
email: szkolaciechanki@list.pl
www:  
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Edukacyjne "Żak" 
23 Lubelski
Niemce
Szkoła Podstawowa w Ciecierzynie
bł.bp.Władysława Gorala
Dyrektor: Studniewski Mirosław
Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie
Ciecierzyn 121 21-003 Ciecierzyn tel.: (0-81) 75 61 310

fax: (0-81) 756 37 65
email: zpo2@o2.pl
www: http://zpociecierzyn.pl 
Gmina Niemce 
24 Łęczyński
Cyców
Szkoła Podstawowa w Cycowie
7 Pułku Ułanów Lubelskich
Dyrektor: Rutkowski Zbigniew
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie
Chełmska 44 21-070 Cyców tel.: 825677009
fax: 825677500
email: szkola@zs-cycow.pl
www: http://www.zs-cycow.pl 
Gmina Cyców 
25 Tomaszowski
Tyszowce
Szkoła Podstawowa w Czartowczyku
Wydarzeń Września
Dyrektor: Zezula Elżbieta
Czartowczyk 8 22-630 Tyszowce tel.: 084 661 96 61
fax:
email: spczartowczyk@vp.pl
www:  
Gmina Tyszowce 
26 Radzyński
Czemierniki
Szkoła Podstawowa w Czemiernikach
Tadeusza Kościuszki
Dyrektor: Kaczorek Ireneusz
Zespół Szkół w Czemiernikach
Kocka 45 21-306 Czemierniki tel.: 0-83 351 30 04
fax: 0-83 311 60 51
email: sp_czemierniki@wp.pl
www: http://sp-czemierniki.pl 
Gmina Czemierniki 
27 Rycki
Kłoczew
Szkoła Podstawowa w Czernicu

Dyrektor: Kania Beata
Zespół Szkół w Czernicu
Czernic 95 08-550 Czernic tel.: 257543299
fax: 257543299
email: czernic@vp.pl
www: https://zsczernic.republika.pl 
Gmina Kłoczew 
28 Chełmski
Kamień
Szkoła Podstawowa w Czerniejowie

Dyrektor: Ośko Edyta
Czerniejów 8 22-113 Kamień tel.: 0-82 567 15 72
fax: 0-82 567-15-72
email: czerniejow@interia.pl
www: http://www.spczerniejow.szkolnastrona.pl 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Czerniejów, Stowarzyszenie na Rzecz Inicjatyw Lokalnych 
29 Lubelski
Jabłonna
Szkoła Podstawowa w Czerniejowie

Dyrektor: Zarzecka Maria
Czermiejów 130 23-114 Jabłonna tel.: (0-81) 561 05 16
fax: 081 5610516
email: spczerniejow130@interia.pl
www:  
Gmina Jabłonna 
30 Biłgorajski
Turobin
Szkoła Podstawowa w Czernięcinie
Szymona Szymonowicza
Dyrektor: Sikora Małgorzata
Czernięcin 159 23-465 Turobin tel.: 084-683 31 26
fax: 0846833126
email: spczerniecin@o2.pl
www: http://www.spczerniecin.edu.pl 
Gmina Turobin 
31 Puławski
Nałęczów
Szkoła Podstawowa w Czesławicach

Dyrektor: Góral Zofia
Czesławice 13 24-150 Nałęczów tel.: 81 503 77 59
fax: 81 503 77 59
email: spczeslawice@tlen.pl
www: http://czeslawice.ovh.org 
Gmina Nałęczów 
32 Lubelski
Niedrzwica Duża
Szkoła Podstawowa w Czółnach

Dyrektor: Kłos Alina
Czółna 103 24-220 Niedrzwica Duża tel.: (0-81) 517 50 35
fax: (0-81) 517 50 35
email: spczolna@wp.pl
www: http://spczolna.edupage.org 
Gmina Niedrzwica Duża 
33 Chełmski
Sawin
Szkoła Podstawowa w Czułczycach
Jana Pawła II
Dyrektor: Kuryluk Anna
Czułczyce 71 22-107 Sawin tel.: 0-82 567 44 06
fax: 825674406
email: spczulczyce@sawin.pl
www: http://spczulczyce.sawin.pl 
Gmina Sawin 
34 Parczewski
Jabłoń
Szkoła Podstawowa w Dawidach
-
Dyrektor: Mackiewicz Krystyna
Dawidy 56 21-205 Jabłoń tel.: 83 356 00 14
fax:
email: spdawidy1@wp.pl
www: http://spdawidy.szkolnastrona.pl 
Gmina Jabłoń 
35 Biłgorajski
Biłgoraj
Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy

Dyrektor: Rak Tadeusz
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowicy
Dąbrowica 138a 23-400 Biłgoraj tel.: 084-686 44 00
fax: 84 6864400
email: dabrowicaszkola@op.pl
www: http://www.dabrowszkola.edupage.org 
Gmina Biłgoraj 
36 Bialski
Tuczna
Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dużej

Dyrektor: Jeruzalska Jadwiga
Dąbrowica Duża 65 21-523 Tuczna tel.: 0-83 377 10 42
fax:
email: spdobrowica@interia.pl
www:  
Gmina Tuczna 
37 Radzyński
Komarówka Podlaska
Szkoła Podstawowa w Derewicznej
---------------------------
Dyrektor: Izdebska Grażyna
---------------------------------- 88 21-311 Komarówka Podlaska tel.: 083 3535025
fax: -----------------------------------
email: izgra@gazeta.pl
www:  
Osoba Fizyczna - Pracodawca Komarówka Podlaska 
38 Biłgorajski
Biłgoraj
Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej

Dyrektor: Bielak Zofia
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dereżni Solskiej
Dereźnia Solska 1A 23-400 Biłgoraj tel.: 084-686 14 15
fax: 084 686 14 15
email: zspig_dereznia@wp.pl
www: http://zspigdereznia.szkolnastrona.pl 
Gmina Biłgoraj 
39 Lubartowski
Ostrówek
Szkoła Podstawowa w Dębicy

Dyrektor: Bańkowski Jerzy
Dębica 25 21-102 Ostrówek tel.: (81) 856 42 45
fax: (81) 856 42 45
email: sp.debica@wp.pl
www: http://www.spd.ostrowek.pl 
Gmina Ostrówek 
40 Lubelski
Zakrzew
Szkoła Podstawowa w Dębinie

Dyrektor: Dziwulska Zofia
20 23-155 Zakrzew tel.: (84) 680 01 04
fax: 846800104
email: szkoladebina1@interia.pl
www: http://www.szkoladebina.superszkolna.pl 
Gmina Zakrzew 
41 Zamojski
Skierbieszów
Szkoła Podstawowa w Dębowcu

Dyrektor: Horoszkiewicz Agnieszka
Dębowiec 10 22-420 Skierbieszów tel.: 084 621 29 17
fax: 084 621 29 17
email: spdebowiec1@o2.pl
www:  
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty i Regionu "Ziemia Skierbieszowska" 
42 Parczewski
Dębowa Kłoda
Szkoła Podstawowa w Dębowej Kłodzie
brak
Dyrektor: Bartoszuk Halina
Dębowa Kłoda 2 2 21-211 Dębowa Kłoda tel.: 0-83 355 74 09
fax: brak
email: gm-debowa@wp.pl
www:  
Gmina Dębowa Kłoda 
43 Opolski
Wilków
Szkoła Podstawowa w Dobrem

Dyrektor: Szalast Wiesława
Dobre 13 24-313 Wilków tel.: (0-81) 828 10 17
fax:
email:
www: http://wieszal1@wp.pl 
Gmina Wilków 
44 Bialski
Piszczac
Szkoła Podstawowa w Dobrynce

Dyrektor: Postolska Jadwiga
Dobrynka 28 21-530 Piszczac tel.: 0-83 377 81 10
fax:
email: zorza@op.pl
www:  
Gmina Piszczac 
45 Bialski
Zalesie
Szkoła Podstawowa w Dobryń Duży

Dyrektor: Jóźwik Jolanta
Dobryń Duży 68 21-512 Zalesie tel.: 83 375 96 74
fax:
email: joladyrektor@tlen.pl
www:  
Gmina Zalesie 
46 Bialski
Biała Podlaska
Szkoła Podstawowa w Dokudowie
ks. Stanisława Brzóski
Dyrektor: Kratiuk Marzanna
Dokudów I 37 a 21-500 Biała Podlaska tel.: 83 341 10 14
fax:
email: spdokudow@op.pl
www: http://www.szkola.dokudow.pl 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe "NASZA SZKOŁA" 
47 Bialski
Drelów
Szkoła Podstawowa w Dołdze
ks. Jana Twardowskiego
Dyrektor: Michalczuk Grzegorz
Zespół Szkół w Dołdze
1 21-570 Drelów tel.: 0-83 371 15 24
fax: 0-83 371 15 24
email: dolha@wp.pl
www: http://www.zsdolha.szkolnastrona.pl/ 
Gmina Drelów 
48 Łukowski
Łuków
Szkoła Podstawowa w Dołhobrodach

Dyrektor: Czuryłowicz Maria
58 22-220 Hanna tel.: 083 3799007
fax:
email: Spdolhobrody@wp.pl.
www:  
 
49 Łukowski
Łuków
Szkoła Podstawowa w Dołhobrodach

Dyrektor: Czuryłowicz Maria
58 22-220 Hanna tel.: 083 3799007
fax:
email: Spdolhobrody@wp.pl.
www:  
 
50 Łukowski
Łuków
Szkoła Podstawowa w Dołhobrodach

Dyrektor: Czuryłowicz Maria
22-220 Hanna tel.: 083 3799007
fax:
email: Spdolhobrody@wp.pl
www: