Wyszukiwarka

 
Ministerstwo Edukacji Narodowej Poradnik dla rodziców Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie ORE KOWEZiU Wakacje 2016 Mam 6 lat chce poznawać świat! Dotacja przedszkolna Bezpieczna i przyjazna szkoła Lubelska sieć Szkół Promujących Zdrowie System wymiany doświadczeń Cyfrowa Szkoła Reforma programowa Nowe podręczniki Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty wychowanie24 Giełda pracy w szkołach i placówkach Lublina
Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych

Szanowni Państwo,

Fundacja na Rzecz Budowy Społeczeństwa Opartego na Wiedzy "Nowe Media",zaprasza nauczycieli przedmiotów ekonomicznych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu, do udziału w projekcie „Efektywny Nauczyciel Zawodów Ekonomicznych”. Projekt realizowany jest w porozumieniu z Ministrem Edukacji Narodowej. Celem projektu jest podniesienie poziomu kwalifikacji praktycznych i dydaktycznych nauczycieli, jak również wskazanie jak ważne jest permanentne rozwijanie swoich umiejętności na przestrzeni lat.

 

Beneficjenci projektu, będą mieli szansę odbyć dwutygodniowe praktyki w najlepiej zarządzanych polskich przedsiębiorstwach.

Więcej informacji na temat projektu, znajdziecie Państwo na stronie internetowej:  www.enze.fnm.pl

 


Materiał zamieszczony przez: Romaniuk Ewa, 2010-12-20, 14:33
Drukuj